ВАДИМ ХОЛОДЕНКО У ЛЬВОВІ

постер ВАДИМ ХОЛОДЕНКО У ЛЬВОВІ
м. Львів, вул. Бандери, 8
19:00
50-200 грн

Унікальна подія, ви мусите це побачити! Бо хоча б раз у житті треба почути феноменальну гру піаніста Вадима Холоденка. Це один із тих українців, які добились успіху і представляють нашу країну на міжнародній арені.Речиталі, виступи з найкращими оркестрами світу, форетпіанні дуети ‒ Холоденку підвладні будь-які жанри. Критики називають його "одним з найбільш музично динамічних і технічно обдарованих молодих піаністів" нашого часу.

Лауреат Золотої медалі та всіх спеціальних призів конкурсу ім.Вана Клайберна (США) Вадим Холоденко із сольним концертом у Львові!
Музикант особливого обдарування та майстерності, його технічна майстерність вражає і захоплює!
Вихованець Київської спеціальної музичної школи ім.М.Лисенка, вдосконалював свою майстерність під керівництвом відомої піаністки Віри Горностаєвої. Вперше почав концертувати в країнах США, Китаї та країнах Європи у віці 13 років. Лауреат численних міжнародних конкурсів. Співпрацює з такими відомим дириґентами, як Леонард Слаткін, Мігель Харт-Бедоя, Карл Сент-Клер, Владімір Федосєєв та ін. Грав у найкращих залах Європи Америки, Азії, Океанії.

Вадим Холоденко – фортепіано

В.А. Моцарт – Фортепіанна соната до мінор, K457
Ф. Шуберт – Соната Ля мажор, op 120, D664
К. Сааріаго – Балада
  Антракт
О. Скрябін – Обрані прелюдії
С. Рахманінов – Фортепіанна соната №2 сі-бемоль мінор

Залиште свій відгук

Дивіться також

Виставка живопису В АРТ Е
Щодня


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
НАШІ БЕЗ РАШІ. LIVE


20:00
ІРИНА БІЛИК - 50!


19:30
«ВЕЧІРНІЙ КВАРТАЛ»


20:00
IMPROV LIVE SHOW


19:30