Вальси Шопена

постер 	Вальси Шопена
м. Львів, вул. Бандери, 8
17:00

Ліричні та меланхолійні, феєричні та святкові. Вальси Фредерика Шопена – це окремий феномен у світі музики. Віртуозний піаніст писав музику так, щоб звучанням лише одного рояля змусити людину переживати найсильніші емоції в своєму житті.

Зануритися у світ Шопенівських вальсів, а також мазурок і ноктюрнів запрошує піаніст, соліст Львівського органного залу Андрій Макаревич на сольному концерті в останню суботу лютого.

Виконує:

Андрій Макаревич – фортепіано

Програма:

Ф. Шопен:

Вальс E-dur, op. posth.

Великий блискучий вальс a-moll, op. 34 No. 2

Ліричні та меланхолійні, феєричні та святкові. Вальси Фридерика Шопена – феномен у світі музики. Віртуозний піаніст писав музику так, щоб звучанням лише одного рояля змусити людину переживати найсильніші емоції в своєму житті. Це і не дивно, бо Шопен щодня грав “Добре темперований клавір” Баха і досконало знав барокові музичні прийоми. У творах романтика не лише легкість, порив і натхнення, у них туга, стурбованість, любов до своєї батьківщини – Польщі, з якою митець змушений бути в розлуці. Його ноктюрни (з франц. “нічні пісні”) так само глибокі і проникливі, бо у Шопена це не пісні-серенади, як може здатися на перший погляд, це нічні молитви, момент самозаглиблення, прохання і покори. Зануритися у світ шопенівських вальсів, а також мазурок і ноктюрнів запрошує піаніст, соліст Львівського органного залу Андрій Макаревич. Виконує: Андрій Макаревич – фортепіано Програма: Фридерик Шопен: Вальс мі мажор, op. posth. Великий блискучий вальс ля мінор, op. 34 No. 2 Вальс до-дієз мінор, op. 64 No. 2 Мазурка ля мінор, op. 17 No. 4 Мазурка до мажор op. 24 No. 2 Мазурка сі мінор, op. 33 No. 4 Вальс ля-бемоль мажор, op. 69 No. 1 Вальс сі мінор, op. 69 No. 2 Великий Вальс ля-бемоль мажор, op. 42 Ноктюрн фа мінор, op. 55 No. 1 Ноктюрн сі-бемоль мінор, op. 9 No. 1 Ноктюрн до-дієз мінор, op. posth. Вальс ля-бемоль мажор, op. 70 No. 2 Вальс мі мінор, op. posth. Тривалість близько години Просимо мати з собою документ, що посвідчує особу. У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце. //вікові обмеження: ~7+//

Залиште свій відгук

Дивіться також