Василь Боднарчук. Репризи.

постер Василь Боднарчук. Репризи.
м. Львів, вул. Вірменська, 7

щотижня в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
постер 2 Василь Боднарчук. Репризи.


Художник кераміст Василь Боднарчук здійснив свою першу персональну виставку у 1998 році.
Його професійна діяльність має набагато довшу історію і все ж, саме 20-25 років тому Василь знайшов близьку для себе форму висловлювання у цій техніці – а саме керамічний пласт.
Тоді була створена велика серія творів – пластів з малюнками жіночої натури в ахроматичній природній гамі.
Після – Василь Боднарчук захопився ще й живописом.
І тепер він природнім чином вирішив поєднати ці два улюблені напрямки творчості створюючи керамічні пласти з багатющими кольоровими емалями – живописом на кераміці.
Не в останню чергу це сталося завдяки новим можливостям – появі розкішних кольорових емалей, які були недоступні в 90-х роках минулого століття в Україні.
Так з’явилася його серія творів яку буде представлено на виставці Репризи.
В музичній формі реприза — це останній з основних розділів, який є видозміненим повтором першого розділу.
На виставці Боднарчука в Зеленій канапі – Репризи – це оновлені живописними вкрапленнями абстрактного, сміливо привнесеного кольору емалями на давніх монохромних пластах.
 

 

Зустріч Василя Боднарчука з пресою відбудеться 23 листопада (вівторок) о 18.00 в галереї.

 

 

ВАСИЛЬ БОДНАРЧУК

Народився 1948 року в с.Тязів на Станіславщині (нині Івано Франківська область). Навчався в Косівському училищі прикладного мистецтва (1963-1968 р.р.) та у Львівському інституті прикладного та декоративного мистецтва (1970-1975р.р.).

Учасник всеукраїнських симпозіумів кераміки в Опішному (диплом 2000 2001). З 2000 року викладач кафедри художньої кераміки ЛНАМ. 2007-2008 рр. – учасник міжнародних виставок європейського мистецтва у місті Равіч, Польща. Автор більш ніж 20-ти персональних виставок в Україні та Польщі , а також учасник понад 100 виставок в Україні та за кордоном . З 2009р. – Заслужений художник України. В 2011р. присвоєно наукове звання доцент кафедри художньої кераміки ЛНАМ. З 2016р. – приват-професор ЛНАМ.

Займається керамікою виставкового характеру, архітектурною та ландшафтною керамікою, малярством та графікою.

Твори знаходяться в колекціях музею Етнографії та художнього промислу у Львові, Національному музеї заповіднику в Опішному, Концерн Електрон,  Електрон банк , Західно Український комерційний банк,  Банк «Львів» та ін..А також в приватних колекціях США, Канади, Польщі, Росії та України.

2017 року відбулась персональна виставка художника "Силуети Львова" в галереї "Зелена канапа".

 

Залиште свій відгук

Дивіться також

Майстер-клас з малювання алкогольними чорнилами
це майстер-клас з малювання у затишній арт-студії. для тих хто не вміє малювати , або тільки пробує, або хоче спробувати щось нове та відпочити


13:00
Майстер-клас з живопису  «Вечір біля моря»
це майстер-клас з малювання у затишній арт-студії. для тих хто не вміє малювати , або тільки пробує, або хоче спробувати щось нове та відпочити


17:30
Майстер клас з абстрактного живопису FLUID ART
Майстер-клас з малювання стилем FLUID ART у затишній арт-студії для тих хто не вміє малювати або хоче спробувати щось нове.


15:00