ВАТРА 40. РІЗДВЯНО - НОВОРІЧНА ПРОГРАМА

постер ВАТРА 40. РІЗДВЯНО - НОВОРІЧНА ПРОГРАМА
м. Львів вул. Городоцька, 83
(0332) 238-53-30 (телефон каси)
19:00
60-300 грн

Ювілейна Різдвяно-новорічна програма вокально-інструментального ансамблю “ВАТРА” “Від Миколая – до Йордану” не залишить байдужим жодного слухача. В Україні не так вже й багато ансамблів-довгожителів, нечисленний перелік й українських хітів, які однаковою мірою подобаються відразу трьом віковим поколінням, і лише один-єдиний і неповторний ансамбль із неперевершеним колоритом Карпатських гір, палким запалом у грудях і зі солов’їною піснею на вустах. 

Серед святкового розмаїття пісень, що прозвучать, – колядки та щедрівки, котрі із задоволенням хочеться чути на Свята. До Вашої уваги також будуть представлені маловідомі авторські колядки Ігоря Білозіра, написані в останній період творчості. 

ВІА “ВАТРА” під керівництвом Андрія Кучерепи гідно продовжує справу, розпочату Народним артистом України, композитором, співаком Ігорем Білозіром. Невгасимий вогонь легендарної львівської “ВАТРИ” палає понад 40 років. Ансамбль  став незаперечним символом творчого Львова, приніс місту Лева славу естрадного гранда в Україні та за кордоном. 

“ВАТРА” була і залишається яскравою зіркою на небосхилі українського пісенного мистецтва, бо диво-сили, як писав поет, вона набирається від рідної землі, від народу. 

Не згасне ніколи зоря Ігоря Білозіра, як не згасне яскраве полум’я його “Ватри”. 

У святковій програмі беруть участь: 

Заслужений діяч мистецтв Богдан СТЕЛЬМАХ 
Заслужений артист України Ігор БОГДАН 
Заслужений артист України Зеновій ГУЧОК 
Співачка, Лауреат фестивалю “Червона рута” та Міжнародного телевізійного конкурсу NIKA MUSIC Ірина IRIS

“Ватрівчани” різних поколінь, творчі побратими

Володимир Дуць та Роман Ціолтан порадують глядача своїми виступами. Бо саме ці музиканти разом з Андрієм Кучерепою підставили своє творче плече Ігорю Білозіру в складний період його творчості на початку 90-х, в час складних економічних умов в державі та тотальної русифікації України; здійснили творчий проект “ВАТРА-15” в Оперному театрі та провели багато концертів по Україні.

Окрилені творчістю Ігоря Білозіра та його “ВАТРИ” тепер Володимир та Роман здійснюють самостійні музичні проекти.
Володимир ДУЦЬ – композитор, керівник музичного бенду "Сьомий звук";.
Роман ЦІОЛТАН – музикант-віртуоз, який володіє багатьма музичними інструментами. В його виконанні буде звучати губна гармоніка.

Залиште свій відгук

Дивіться також

ІРИНА БІЛИК - 50!


19:30
«ВЕЧІРНІЙ КВАРТАЛ»


20:00
ІРИНА БІЛИК - 50!


16:30
НАШІ БЕЗ РАШІ. LIVE


20:00
IMPROV LIVE SHOW


19:30