ВАТРА «Ніби вчора, рідна мамо»

постер ВАТРА «Ніби вчора, рідна мамо»
м. Львів, просп. Червоної Калини, 81
19:00
від 230 грн

7 травня 2024 року (третій день Великодніх свят) о 19 год у Центрі Довженка (м. Львів) відбудеться святкова концертна програма вокально-інструментального ансамблю “ВАТРА” «Ніби вчора, рідна мамо…», присвячена ДНЮ МАТЕРІ.

Зустріч з дорогими серцю піснями та артистами не залишить байдужим найвибагливішого слухача і шанувальника справжньої української пісні, що продовжує полонити душі трьох поколінь. Під керівництвом Андрія Кучерепи ВІА "Ватра" гідно продовжує справу, розпочату Народним артистом України, композитором, співаком Ігорем Білозіром, а невгасимий вогонь легендарного ансамблю палає вже понад 45 років, дбайливо зігріваючи своїм теплом. Без жодного сумніву "Ватра" стала символом творчого Львова і принесла місту славу естрадного гранда в Україні та далеко за її межами. Залишаючись яскравою зіркою на небосхилі українського пісенного мистецтва, чарівної "диво-сили" вона набирає від рідної землі, від народу.

Пісенний вогонь «ВАТРИ» надихає і додає сил. Незмінний керівник Андрій КУЧЕРЕПА підкидає до «ВАТРИ» свіжі дрова.

Молоді яскраві солісти Андрій ВАСИЛИК та Петро ВОВК надають білозіровим пісням неперевершеного звучання, що викликає непідробні емоції та щирі овації.

ВАТРА палає і запалює.

У святковій програмі беруть участь:

Богдан КУЧЕР – автор і виконавець власних творів, пісні якого співають понад 20 артистів української естради. Зокрема, Василь Зінкевич, Іван Попович, Іво Бобул.

Богдан, давній колега і творчий побратим ансамблю “ВАТРА”, доєднає свої пісенні слова подяки Матері. Бо ми з маминої любові і пісні прийшли у цей світ, бережемо в піснях мамине життя і чуємо у душі мамин спів, який пам’ятливий ще з колиски. А поки співає Мати, доти на землі буде Україна!

Неповторний у своїй щирості «Родинний квартет КУДОВБИ» зачарує вас своїм пісенним причастям, духовним наповненням синівської любові до Матері.

Заслужений артист України, Володимир Кудовба - керівник мистецьких проєктів визнаних як в Україні, так і за кордоном. Він є невід’ємною частиною захоплюючого тріо "Tenors Bel'canto".

Софія ВОЛОШИН – багатогранна творча особистість, солістка вокальної студії мистецького центру «FoRa Art Centr», провідне сопрано хору «Dominus» храму Різдва Пресвятої Богородиці та автор власного поетичного проєкту #віршіпольовоїквітки.

Почувши спів харизматичної, енергійної безмежно талановитої Софії, враження про її виступ у кожного залишиться на довго.

Гучно в унісон з глядачами прозвучать легендарні пісні Ігоря Білозіра, які вже стали народними, а саме: «Пшеничне перевесло», «Ніби вчора, рідна мамо…», «Мамина світлиця», «Чарочка вина», «Рушимо», «Перший сніг», «Ласкаво просимо», «Многая літа» та інші, які однозначно доторкнуться до Вашого серця материнським теплом.

Ведуча концерту дружина Ігоря Білозіра Ольга ГОШОВСЬКА
Концерт відбудеться за підтримки депутата ЛМР Романа ГРИЦЕВИЧА

У слові "ВАТРА" є загально-спільний словозвук "РА", що означає - СОНЦЕ!
Тож буде сонячно і тепло біля пісенного багаття "ВАТРИ".
ДАРУЙТЕ СВЯТО МАТЕРЯМ!

Залиште свій відгук

Дивіться також

Галицький Шлягер


17:00
Золоті хіти України


18:00
Панас Буйний


19:00