Вічне світло (18+)

постер  Вічне світло (18+)
м. Львів, вул. Під Дубом, 7а
, , , ,

Не забувай про маску.

Розклад сеансів  https://planetakino.ua/movies/lux-aeterna/#month

Вона потрібна усім гостям, навіть наймолодшим.

Ми заблокували частину місць у залі, щоб забезпечити дистанцію між глядачами. Відстань від тебе до інших гостей — 1,5 метра у всіх напрямках.

Фільм озвучений українською — переклад накладений поверх оригінальної мови акторів.

Фільм — ода мистецтву кіно, моди та сучасної музики. Гіпнотична подорож тривалістю в один знімальний день серед чудернацьких декорацій за участі улюблених акторок Ное — Шарлотти Генсбур і Беатріс Даль, що зустрічаються з сучасними відьмами, жертвами моди та власними демонами.

Ця робота Гаспара Ное могла так і залишитися красивим фешн-фільмом на 15 хвилин, знятим на замовлення Saint Laurent, — саме бренд спродюсував «Вічне світло». Але під час знімального процесу Ное вирішив розвити сценарій та додати хронометраж. На виході він отримав 50-хвилинну стрічку, що була представлена у позаконкурсній програмі Каннського кінофестивалю у 2019.

За своєю структурою він має чимало посилань на його попередню стрічку «Екстаз» — усе починається з невимушеної бесіди, а закінчується трагедією. Ось Генсбур та Даль біля каміна обговорюють провальні проєкти й невдалі романи, а вже за кілька хвилин Ное дає зрозуміти — нічим хорошим це не закінчиться. І робить це у своєму фірмовому стилі, використовуючи червоне, зелене та синє світло, увесь час підкреслюючи цю тривогу.

Залиште свій відгук

Дивіться також

 Одержима Сексом (16+)


розклад сеансів в описі
Невідома Італія. Матера - місто з каменю (0+)

 Поневолені (18+)  Possessor

 Пункт призначення. Аквапарк (18+)