Персональна виставка живопису Христини Приймак "Продовжуй".

постер Персональна виставка живопису Христини Приймак "Продовжуй".
м. Львів, вул. Коперника, 17 (-1 поверх)

щотижня в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Вхід вільний
постер 2 Персональна виставка живопису Христини Приймак "Продовжуй". постер 3 Персональна виставка живопису Христини Приймак "Продовжуй".

16 вересня (п’ятниця) о 18:00 в PM Gallery (Львів, вул. Коперника, 17 (-1 поверх)) відбудеться відкриття персональної виставки молодої художниці Христини Приймак «Продовжуй».

В основі проєкту - особиста історія авторки усвідомлення ролі мистецтва в період війни. Мисткиня коментує: «24 лютого я перестала малювати. Думала, що не зможу вже ніколи, що мистецтво війни, яке виникало повсюдно - не для мене, що мені, як автору вже сказати нічого.  Пройшов час і перша робота, яку я створила після початку війни отримала назву «Продовжуй саджати квіти». Прийшло усвідомлення, що, поки ми живі, повинні продовжувати… Продовжувати любити, дбати, долати виклики, творити, пам’ятати, оберігати і захищати, продовжувати мріяти й будувати, і обов’язково продовжувати зрощувати дерева і квіти. Бо насправді ми сильніші, ніж думаємо. Ми – вдома і не самотні, робимо наші кроки один за одним. Земля – така ж родюча, а літо таке ж тепле. Тому розмай – неминучий».

Про авторку:

Христина Приймак народилась в 1980 в місті Сокаль на Львівщині. Освіта: Львівська національна академія мистецтв, художній текстиль. Кандидат мистецтвознавства. Одночасно із науковою роботою займається малярством, експериментуючи з тематиками і техніками виконання. Сьогодні Христина Приймак – знана львівська художниця, учасниця низки пленерів, виставок і мистецьких проєктів, серед яких «Сни перелітних» (персональний проект, «Proart Gallery», Львів, 2018), «Lviv Art Days» (Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького, Львів, 2018), «Неспіймане» (персональний проєкт, «PM Gallery», Львів, 2021), «Акваріум. Флораріум» (персональний проєкт, кав'ярня-галерея «Штука», Львів, 2021) та ін.

 

Залиште свій відгук

Дивіться також