«Віртуози Києва»

постер «Віртуози Києва»
м. Львів, вул. Чайковського, 7
(032) 235-81-36
(032) 235-81-22
19:00
200-290 грн

У цей вечір оркестр «Віртуози Києва» порадує вас неповторною майстерністю в дуеті з чудовою акустикою Львівської філармонії. Нова програма за традицією присвячена композиціям, написаними під враженням краси природи. Адже левова частка виступів колективу відбувається просто неба.

«Віртуози Києва» — перший незалежний камерний оркестр України, який сформувався в 2016 році під керівництвом диригента Дмитра Яблонського. Яблонський - почесний диригент Єрусалимського оркестру, номінант на премію Grammy. Виступає в Карнегі-холі (Нью-Йорк), Ла Скала (Мілан), Лувр (Париж). Основний склад колективу склав «кістяк» досить відомих і гриміли на всю країну «Київських солістів».

До складу оркестру входять представники головних національних музичних колективів країни — вихованці кращих педагогів України, Європи і США, багато з яких навчалися і працювали у видатного українського скрипаля Богодара Которовича.

Відомі вони також спільними роботами з Ніно Катамадзе, з якої крім десяткою зіграних концертів, музиканти записали кілька альбомів. А також з самим Борисом Борисовичем Гребєнщиковим, чий проект Symphony (ідейним натхненником і диригентом якого виступив музикант «Океану Ельзи» Мілош Єліч) побачили не тільки українські глядачі, але і публіка ближче і далекого зарубіжжя Крім концертів і гастрольних турне «Віртуози Києва» записали камерні симфонії Дмитра Шостаковича і Валентина Сильвестрова. Оркестр також має розширений симфонічний склад.

На цей раз музиканти підготували для вас повністю нову програму легких, літніх творів Штрауса, Сен-Санса, Чайковського, Саті, Деліба, Гріга, Елгара, Полотна, Дворжака та багатьох інших. Кількість квитків обмежена! Поспішайте!

Залиште свій відгук

Дивіться також

«PETITE MESSE SOLENNELE»


18:00
МІС ЛЬВІВ 2018


19:00
Granat Far`n`gate


19:00
Василь Васильців


19:00