Все про секс (18+)

All About Sex
постер Все про секс (18+)
м. Львів, вул. Під Дубом, 7а
, 16.10.2021, 17.10.2021, 18.10.2021, 19.10.2021,
15:30 22:45
комедія
104 хв.
Дакота Шейн Горман
Дакота Шейн Горман, Стерлінг Сулейман, Парвеш Шина, Емма Декерс
США
CINETECH+, 2D

Не забувай про маску.

Вона потрібна усім гостям, навіть наймолодшим.

Про ЦЕ варто говорити відверто. Про секс, чоловіків та стосунки з ними. Подруги Кейсі (Наталі Лінес), Сейдж (Дакота Шейн Горман) та Моргана (Емма Декерс) доводять істину на власному досвіді. Троє подруг намагаються побудувати життя у великому місті. Кейсі при цьому постійно нудьгує, вона давно намагається побороти депресію. Сейдж працює баристою, хоча мріє стати відомою художницею. Найсерйозніша робота у Морган – у видавництві. Але там платять такі копійки, що найліпшим способом зводити кінці з кінцями для Морган є надання секс-послуг. Переваги і недоліки свого життя дівчата відверто озвучують та охоче обговорюють. Дуже доречно, що коктейлі, піца та нові теми для балачок у великому місті ніколи не закінчуються.

Комедія «Все про секс» – це дебютна робота для сценаристки та режисери Дакоти Шейн Горман. Одну з головних ролей у фільмі вона зіграла сама. Першою у кар’єрі стрічка стала для ще однієї акторки – Емми Декерс.

Якщо тобі немає 18 років, ти не зможеш переглянути цей фільм у кінотеатрі. Навіть з батьками. Контролер перевірить документи на вході до зали. Такий закон.

Відео: 

Залиште свій відгук

Дивіться також

Хелловін убиває (18+)


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
21:00 23:05