виставка Адам

постер виставка Адам
м. Львів, вул. Вірменська, 7

щотижня в Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
12:00-19:00
постер 2 виставка Адам

Перший Адам, за легендою був зліплений з глини. Художник Ігор Береза також використовує глину, щоб через втілення свого діалогу з цим прадавнім матеріалом відобразити глибину людської природи і передати красу і первісну силу тіла засобами пластики.

,,Адамʼʼ -  це запрошення замислитись над власною ідентичністю та місцем у світі, надати можливість побачити звичне з нової перспективи. Кожен чоловічий торс на виставці є унікальним, кожна спроба – це роздум про те як ми сприймаємо себе і світ, це втілення дуалізму матеріального та ідеального, де шамот як елемент Землі символізує фізичну оболонку, тіло,  а мистецькі форми - відлуння вічних ідей.

На виставці Адам в галереї Зелена канапа буде представлено 10 керамічних торсів і 6-8 керамічних пластів створених художником протягом 2000-2024 років.

Відкриття виставки відбудеться 2 квітня о 18.00.

Вхід на виставку вільний. Години роботи галереї: 12-19.00, крім понеділка.

 

Про художника:

Ігор Береза народився 1959 у Львові. Здобув освіту в Львівському училищі ім. І. Труша та Львівській Академії Мистецтв. З 2019 член міжнародної академії кераміки (IAC) у Женеві. Здобув нагороди на 7 і 8 міжнародній виставці мистецтва малих форм у Торонто (ІІ премія, 1993), кілька премій на Національних конкурсах кераміки в Опішній (2009, 2011, 2013, 2022). Мав персональну виставку в рамках проекту Outdoors Expo у Вільнюсі в 2016. У 2023 брав участь в Львівському тижні скульптури. Та у багатьох інших проектах в Україні, Польщі, Литві, Білорусії.

Роботи Ігора Берези перебувають в таких публічних колекціях: Муніципальна художня колекція, Львів. Національний музей-заповідник українського гончарства, Опішне, Україна.
Національний музей декоративного і прикладного мистецтва, Київ, Україна. Національний художній музей, Вроцлав, Польща. Музей кераміки, Болеславець, Польща. Міська художня галерея, Паневежис, Литва.

Залиште свій відгук

Дивіться також

Майстер-клас з малювання картини з використанням структурної пасти «Квіти»
це майстер-клас з малювання у затишній арт-студії. для тих хто не вміє малювати , або тільки пробує, або хоче спробувати щось нове та відпочити


15:00
Майстер-клас з малювання алкогольними чорнилами з вином
це майстер-клас з малювання карти у затишній арт-студії. для тих хто не вміє малювати , або тільки пробує, або хоче спробувати щось нове та відпочити


13:00