Виставка графічної фантасмагорії "Світ мого маленького світу".

постер Виставка графічної фантасмагорії "Світ мого маленького світу".
м. Львів, вул. Валова, 18а
Вхід вільний
постер 2 Виставка графічної фантасмагорії "Світ мого маленького світу". постер 3 Виставка графічної фантасмагорії "Світ мого маленького світу". постер 4 Виставка графічної фантасмагорії "Світ мого маленького світу". постер 5 Виставка графічної фантасмагорії "Світ мого маленького світу".

Виставка ERA Khelovneba

На виставці буде представлено близько 80 робіт, створених у період від 2001року (більшість робіт 2014 – 2018 років).
Трансформація кольорових акварельних плям у лінійні фігури та повномасштабні сюжети – це робота із власним несвідомим, яке, окрім терапевтичного ефекту для самої авторки, набуває естетичної цінності для глядача. Процес нагадує проходження тесту Роршарха, під час якого через переосмислення прихованих емоцій той чи інший силует перетворюється у цілком конкретний образ.
Загадковість, таїнство, містерія, дивина – усе це міститься в семантиці слова фантасмагорія. Підсвідомо це відчуває кожен, проте не кожен при цьому повною мірою усвідомлює багатогранність його значення.


Щоб відчути увесь світ графічних фантасмагорій — завітайте на дебютну виставку “Світ мого маленького світу”, що триватиме від 15.12.18 до 15.01.19 у Музеї ідей, що на вул.Валовій, 18а у Львові.

Чекаємо вас за адресою:
Музей ідей
м.Львів, вул. Валова, 18а
Вхід вільний

Залиште свій відгук

Дивіться також

Хамерман Знищує Віруси


19:00
Жанна Лтавська


19:00
MamaRika


19:00