Виставка скульптури Анджея Ренеса "В КОЛІ МУЗИКИ ТА ІСТОРІЇ"

постер Виставка скульптури Анджея Ренеса "В КОЛІ МУЗИКИ ТА ІСТОРІЇ"
м. Львів вул. Стефаника, 3
, 16.11.2017, 17.11.2017, 18.11.2017, 19.11.2017,
Відкриття 15.11 о 18:00

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ: 15 ЛИСТОПАДА 2017, год. 18:00
Супроводжуватиме відкриття МУЛЬТИМЕДІЙНИЙ ПОКАЗ З МУЗИЧНОЮ ІМПРОВІЗАЦІЄЮ
 
Головний спонсор проекту “В колі музики та історії” – Група ЕНЕРҐА
 
Виставка "В КОЛІ МУЗИКИ ТА ІСТОРІЇ" представляє твори, пов'язані тематично з історією Польщі та її культурною спадщиною. На експозиції Ви побачите проекти пам'ятників і статуї авторства Анджея Ренеса, котрі відображають видатних діячів польської культури, в т. ч. Фредеріка Шопена, Михайла Клеофаса Огінського, кардинала Стефана Вишинського, Петра Скаргу і Корнеля Макушинського.
Будуть виставлені статуетки: ВІКТОР – "польський Оскар", що є нагородою Телевізійної академії, ЧЕМПІОН – нагорода для найкращих спортсменів, а також статуетка, запроектована для Польсько-українського фонду ім. І. Я. Падеревського.
Побачити можна буде також статуї з циклу "HOMMAGE A CHOPIN" – НА ЧЕСТЬ ШОПЕНА, продемостровані під час XII Міжнародного конкурсу піаністів ім. Ф. Шопена.
 
Відкриття виставки у Львові супроводжуватиме незвичайна подія – під час вернісажу Анджей Ренес під живий акомпонемент робитиме замальовки і малюнки із застосуванням сучасної графічної техніки та мультимедіа. На екрані з'явиться графічний запис музичних імпресій, творячи разом з концертом незвичайний спектакль картини та звуку.
 
Для шанувальників творчості Анджея Ренеса організатори підготували несподіванку у вигляді презентації малюнків, які художник зробив під час попередніх випусків фестивалю та концертів найвидатніших польських музикантів, в т. ч. Кшиштофа Пендерецького, Лешека Можджера, Єжі Максим'юка, Кшесіміра Дембського. Ці роботи можна буде оглянути у Львівській філармонії.
 
Анджей Ренес – відомий польський скульптор, випускник Академії мистецтв у Варшаві та Королівської академії мистецтв у Брюсселі (Académie Royale des Beaux-Arts). Автор багатьох пам'ятників, серед яких найбільш відомим є пам'ятник кардинала Стефана Вишинського у Варшаві. Запроектував також пам'ятники, що увіковічують видатних діячів, в т. ч.: мера м. Варшава Стефана Стажинського, прем'єра Владислава Грабського, президента Леха Качинського з дружиною.
Ренес є автором проектів нагород і статуеток, що вручаються щорічно, в т.ч.: ВІКТОР – для видатних особистостей телебачення; ЧЕМПІОН – для 10 найкращих спортсменів року; нагороди Національного польського банку ім. Владислава Грабського.
Праці А. Ренеса експонувались на індивідуальних виставках у Польщі та за кордоном, знаходяться в музеях і приватних колекціях. Поза скульптурною творчістю, як голова фонду RenesArt, він підтримує заходи на користь розвитку культури, освіти і науки.
Впродовж багатьох років А. Ренет допомагає дітям з різними вадами. Видав 4 освітніх книжки для незрячих дітей.
У 1999 році отримав Орден посмішки, що надається дітьми. У 2011 р., нагороджений Срібним Хрестом Заслуги, а в 2015 р. отримав відзнаку Gloria Artis.

Залиште свій відгук

Дивіться також

"Еротика куртуазна та іронічна в графіці та живописі"


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Вернісаж: 26 вересня, 16:00
Виставка "Зузанна Ґінчанка. Тільки щастя – це справжнє життя"


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Відкриття виставки 21 вересня о 17:00
Виставка кераміки


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Виставка графіки “КРИВІ” Ольги Фразенко


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд