Виставка «Тканини і вбрання» Моніки Ізабели Костшевої та «Межі сприйняття» Олександри Верешки.

постер  Виставка «Тканини і вбрання» Моніки Ізабели Костшевої та «Межі сприйняття» Олександри Верешки.
м. Львів, пр. Свободи 20

щотижня в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд

10 вересня 2020 року в Національному музеї у Львові ім. А. Шептицького (просп. Свободи, 20) о 16:00 в межах етномистецького проєкту «Екологічний ракурс» відбудеться відкриття виставок «Тканини і вбрання» Моніки Ізабели Костшевої та «Межі сприйняття» Олександри Верешки. Кураторка виставок Зеновія Шульга.

Міжнародний етномистецький проєкт «Екологічний ракурс» започаткований Львівською національною академією мистецтв, Національним музеєм у Львові імені А. Шептицького 1996 року акцією «Відродимо глинянський килим». Із 1996 року проект став щорічним, триває дотепер і реалізовує протягом року різні мистецькі заходи.
Моніка Ізабела Костшева – художниця і проектантка вбрання, співпрацює з мовниками, які прагнуть оригінальних рішень при створенні одягу з урахуванням їх власного естетичного смаку. З 2017 року Моніка Ізабела Костшева ініціювала творчу співпрацю з професоркою Львівської національної академії мистецтв Зеновією Шульгою та гроном українських художників у межах Міжнародного етномистецького проєкту «Екологічний ракурс». Представлена у Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького авторська колекція Моніки Ізабели Костшевої «ТКАНИНА І ВБРАННЯ», натхненна світовими подіями та унікальними роботами, зробленими під час творчих зустрічей в Україні та Республіці Молдова.
   Олександра Верешка - художниця, педагогиня, випускниця відділу художнього текстилю і моделювання костюма Академії образотворчого мистецтва ім. Владислава Стшемінського в Лодзі 1999 року. З 2010 року працює старшим викладачем Університету Лодзька Політехніка, де проводить заняття з проєктування одягу на відділі дизайну в
Інституті архітектури текстилю. Як проєктантка сучасного одягу постійно співпрацює з підприємствами легкої промисловості. «МЕЖІ СПРИЙНЯТТЯ» - це проект, під час реалізації якого мисткиня використала художні властивості друку на тканині, лінзоподібного друку і вбрання. Апелюючи до чуттєвого процесу інтерпретації пластичних явищ, мисткиня намагається звернути увагу на відмінності у способі сприйняття та оцінки форми як оптичної, так і фізичної, а найбільше реакції емоційної.
    Зеновія Шульга - мисткиня у сфері художнього текстилю, професорка кафедри художнього текстилю Львівської національної академії мистецтв, етнограф, членкиня Національної спілки художників України, авторка і кураторка мистецьких проєктів, авторка мистецтвознавчих досліджень, каталогів, монографій, учасниця багатьох всеукраїнських  і міжнародних виставок

 

Залиште свій відгук

Дивіться також

ВИСТАВКА ЖИВОПИСУ ДЕНИСА СТРУКА «ПАЛІМПСЕСТ»


9 вересня (середа) о 18:00 у PM Gallery
Виставка Романа Жука "Я все ж тебе кохаю... I still love you...".


Відкриття відбудеться 8 вересня 2020 року о 16:00
Виставка живопису В АРТ Е
Щодня


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд