постер "ЗЕМЛЯ"
м. Львів, вул. Лесі Українки, 1
(032) 235-55-83 (каса)
(032) 235-67-62 (адміністрація)
18:00

Події, що розгортаються у творі «Земля» було описано на основі реального братовбивства, що сталося восени 1894 р. в селі Димка, де на той час мешкала Ольга Кобилянська.
Історія як світ стара, а пошук причин братовбивства заглиблює нас у містичну царину першогріха та становлення зла на світі.

Івоніка Федорчук, батько Михайла і Сави, — чесний господар який з дружиною Марійкою тяжкою працею зібрав чотири гектари землі, яку хоче передати синам. Сини ж виросли зовсім різними й у них свої плани на життя. Михайло — роботящий, любить і поважає батьків, та прагне працювати на землі.Земля для нього – це і скарб, і годувальниця, і любов, але покохавши бідну наймичку Анну, він ладен відмовитися від своєї частини землі, якщо батьки не приймуть коханої. Сава ж повна протилежність брату він не любить землі і воліє днями вештається лісами аніж працювати. Його пристрасть до двоюрідної сестри, циганки Рахіри – це скоріше гріховне падіння, яке ніколи не визнають батьки. Саме вона розпалює в Саві ненависть і ворожнечу до старшого брата — адже йому як старшому дістанеться краща земля… Під її впливом він наважується на жахливий вчинок – вбивство Михайла. А що ж у фіналі? Чи знайде батько, знаючи, хто вбивця, у собі сили віддати сина до рук поліції!?

Залиште свій відгук

Дивіться також