"Земля предків". Симфонічний концерт

постер "Земля предків". Симфонічний концерт
м. Львів, вул. Бандери, 8
19:00

Симфонічна музика сучасних українських композиторів, у якій поєдналися споконвічні традиції, народний колорит, глибина, містика та найяскравіші риси незламних українців.

 

Як чують голос предків сучасні українські митці? Почуйте на концерті луганського симфонічного оркестру під батутою Івана Остаповича. Увертюра “Земля предків” (2021) харківського композитора Дмитра Малого – це погляд на архаїку крізь призму сьогодення, у якій показаний справжній український дух в його різноманітних проявах: щирий, ліричний, часом сумний, проте, без жодного сумніву, незламний! У цій музиці відображена важка доля, яку сильні українці долають з непохитною вірою та оптимізмом. “Чотири слова про коломийку” – оркестрове перекладення чотирьох частин іншого твору композитора – “Сім слів про коломийку” для скрипки соло (2022), яке через жанр гуцульського танцю так само показує найкращі риси українців.

 

Неймовірна глибина та відвертість в ефектному симфонічному звучанні закладена в оркестровому концерті ще одного харківського композитора, якого з Органним залом поєднують численні музичні проєкти та співпраці – Володимира Богатирьова. На концерті прозвучить премʼєра його Концерту-колажу для оркестру!

 

Завершить симфонічний вечір винятково спокійна та загадкова симфонія “Дерево снів” Івана Остаповича, яка запрошує у світ ефемерного, несвідомого та особистого.

 

Виконавці:

Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії

Іван Остапович – дириґент

 

Програма:

Дмитро Малий – Концертна увертюра “Земля предків” (премʼєра)

Дмитро Малий – “Чотири слова про коломийку” (премʼєра)

Володимир Богатирьов – Концерт-колаж для оркестру (премʼєра)

Іван Остапович – Симфонія “Дерево снів” у пʼяти частинах

Залиште свій відгук

Дивіться також