ЖІНКА В ПОЛОНІ

постер ЖІНКА В ПОЛОНІ
м. Львів, вул. Володимира Великого, 14а
19:00

Показ документального фільму “Жінка в полоні” у рамках XV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Львівській області.

Режисер: Бернадетт Туза-Ріттер
Країна: Угорщина, 2017
Тривалість: 87 хв

“Жінка в полоні” - це фільм про Маріш, 52-річну угорку, яка служить одній родині вже десятиліття, працюючи по 20 годин на день без оплати. Її гнобителі відібрали в неї документи, і їй не можна виходити з дому без дозволу. З нею поводяться як з твариною: годують недоїдками і не надають ліжка для сну. Маріш проводить дні зі страхом у серці, але мріє про те, щоб повернути собі своє життя. Присутність камери допомагає їй усвідомити, що вона - не одна. Вона починає проявляти довіру. Після двох років зйомок вона збирається з духом і розказує про свій план: “Я втечу”. У фільмі простежений героїчний шлях Маріш назад до свободи.

Головна тема цьогорічного Мандрівного фестивалю Docudays UA має назву “Рівні рівності” та присвячена суспільним викликам, пов’язаним з поняттям рівності. Це пропозиція подискутувати про поширені стереотипи та визначити, як сповідувати практики рівності в нашому повсякденні, зрештою - “виміряти” рівні рівності. Ключова кінопрограма присвячена групам людей, які найчастіше стикаються з нерівністю, зазнають дискримінації в суспільстві та є недостатньо репрезентовані в медіа. Фестиваль пропонує відвідувач(к)ам подивитись на питання нерівності з різних позицій - не лише через кіно, а й через правопросвітницькі та правозахисні заходи, дискусії.

Довідка:

Мета Мандрівного фестивалю Docudays UA - сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.
Місія Мандрівного фестивалю Docudays UA  - ми створюємо можливості для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу. Таким способом сприяємо розвитку критичного мислення, формуванню активної громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності.  Реалізуючи нашу місію, також сприяємо популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

Фестиваль -  неполітичний і некомерційний.

Організатор показу:  ГО “Патронус”.
Партнери показу: Львівський кіноцентр.

Розклад показів фільмів у Львівській області: travelling.docudays.ua/schedule/lviv-oblast/all-cities/all-days
Новини Мандрівний Docudays UA на Львівщині у Facebook: @docudaysinlviv
За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном (066) 943 69 64

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні, Посольства США в Україні та програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні в партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

Залиште свій відгук

Дивіться також

ПРОЕКТ БАБЦЯ
Кіно


Показ документального фільму “Проект бабця” у рамках XV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Львівській області.
Страшилки 2: Привиди Хелловіна
Кіно


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
17:15 19:10
DZIDZIO: Перший раз


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
15:55 17:00 17:55 LUX 19:05 19:35 20:00 LUX 21:10 21:40 23:15
Хелловін
Кіно


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
16:20 18:30 20:40 23:20
ДОРОСЛІ
Кіно


Показ документального фільму “Дорослі”/Майте Альберді/Чилі/2017/82' у рамках XV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Львівській області