Зірки серіалу «Школа» вирушать у останній всеукраїнський тур

постер Зірки серіалу «Школа» вирушать у останній всеукраїнський тур
м. Львів, просп. Червоної Калини, 81
18:00
150-450 грн

Популярні актори, улюбленці українців, які виконали головні рол​і​ у серіалі «Школа» на «1+1», вирушать у свій останній всеукраїнський тур, в рамках якого відбудеться ряд фан-зустрічей із прихильниками у різних містах України. Першими зустрітися із своїми улюбленцями зможуть глядачі західної України. 
 
Так, глядачі матимуть змогу зустрітися з Анною Трінчер (Ната), Олександром Петренко (Паша), Марією Кондратенко (Соня) та іншими, переглянути та взяти участь в унікальній інтерактивній виставі, у якій голосуванням оберуть переможця у змаганні 11-А і 10-Б та їхніх класних керівників.
 
Нагадаємо,  прем’єра продовження другого сезону відбудеться 4 березня о 20:45 на телеканалі «1+1».  «Школа» – перший україномовний серіал, який розповідає про реалії життя школярів та їх стосунки із викладачами та батьками. Стрічка «Школа» стала найрейтинговішим серіалом на українському ТБ у сезоні осінь 2017 – зима 2018 по аудиторії 18-54 (Україна).  
 
Відео:  https://1plus1.ua/shkola/video/skola-vipusknij-divis-z-4-berezna-na-11-trejler
 
Додаткова інформація з приводу подробиць фан-туру акторів серіалу«Школа» будуть розміщуватися на офіційних аккаунтах стрічки усоціальних мережах:
 
https://www.facebook.com/shkola1plus1/
https://www.instagram.com/top.school/?hl=ru

Залиште свій відгук

Дивіться також

Ви любите Френка?


19:00
ШЕВЧЕНКО.UA


15:00
TIMETRAVELLERS
Вистава


19:00