Edem Resort Medical & SPA

с. Стрілки, Перемишлянський район, Львівська обл.
щоденно
369

Edem Resort Medical & SPA розташований неподалік від старовинного Львова, на березі джерельного озера в оточенні лісу, де найчистіше повітря та панує тиша.
Комплекс поєднує в собі готель класу "люкс" зі 88 номерами, центр відновлення здоров'я, SPA, 5 вишуканих ресторанів та 5 залів для конференцій та банкетів. 
Центр відновлення здоров'я Edem Resort Medical & SPA працює у напрямках: бальнеологія (лікування грязями), гідротерапія, дієтологія, лікування водою та травами, естетична медицина. 
Оздоровлення пацієнта відбувається у 3 етапи: 
1) діагностика, первинне консультування; 
2) «Людина — цілісна система»: 
• очищення організму; 
• відновлення основних функцій організму через покращення обмінних процесів;
• відновлення організму через біорегуляцію.
3) вторинне консультування, школа ведення здорового способу життя.

SPA пропонує програми з догляду за тілом та обличчям, класичні та східні техніки масажу, басейн, соляну кімнату, тренажерну залу, римську лазню, руську баню, фінську сауну, крісла хамам, ополонку, гідромасажний басейн, швейцарський душ (циркулярний), «душ Вражень», доріжки Кнейпа, льодовий фонтан, фітобар.

Особливість Edem Resort Medical & SPA - атмосфера релаксу, що сприяє спокійному відпочинку та зняттю повсякденного стресу, досягненню гармонії та внутрішньої емоційної рівноваги.

Саме тому комплекс має концепцію "14+", мета якої - відпочинок та релакс. Відтак у готелі, SPA, в ресторанах "Edem", "De Vine" та "Terrace" , що знаходяться в готелі, ми приймаємо гостей від 14 років.

Чекаємо на Вас в Edem Resort Medical & SPA та будемо раді подарувати Вам незабутній відпочинок в тиші та спокої.

Ласкаво просимо в Едем!


Залиште свій відгук