GHOSTel - Середньовічний хостел

м. Львів, вул. Коперника 9 [Карта]
(098) 552-02-99
(032) 261-27-19
цілодобово
977

"GHOSTel - Середньовічний хостел" розміщений у центрі міста, що гарантує гостям хороший доступ до основних визначних пам'яток Львова, в тому числі й до Старого міста (8 хвилин ходьби). За 5 хвилин від хостелу можна доїхати до парку Високий Замок. Гості матимуть змогу приготувати собі їжу на спільній повністю обладнаній кухні з обідньою зоною. Окрім того, у їх розпорядженні перебуватиме загальна кімната з каміном, швидкісним інтернетом(безкоштовний Wi-Fi) і невеликою бібліотекою. Усі номери в хостелі Ghostel забезпечені дерев'яними меблями і шафками для зберігання речей. Також, гості мають можливість залишити цінні речі у сейфі. У спільних ванних кімнатах встановлено душ , постійна гаряча вода. 

Львівський залізничний вокзал розташований на відстані 16 хвилин їзди автобусом від хостелу "GHOSTel". За попереднім запитом гостям надаються послуги трансферу до аеропорту, головного залізничного, автобусного вокзалу,тощо.

Це улюблений район наших гостей у напрямку Львів, відповідно до незалежних відгуків.

Розташування цього помешкання - одне з найкращих y Львові! Воно подобається гостям більше, ніж розташування інших помешкань у цьому районі.


Послуги

Лігво Розбійників

Лігво Розбійників

Односпальне ліжко у змішаному загальному номері (12 дорослих)

Гільдія Лицарів

Гільдія Лицарів

Односпальне ліжко у 10-місному змішаному загальному номері (гуртожиткового типу)

Келії Монахів

Келії Монахів

Односпальне ліжко в 4-місному загальному номері (гуртожиткового типу)

Покої Лорда

Покої Лорда

Двомісний номер


Залиште свій відгук