Готель "Атлас Делюкс"

Пов'язані заклади

Ресторан "Szkocka"
Адреса: м. Львів, проспект Шевченка 27

Фотогалерея


Готель "Атлас Делюкс" у Львові — запрошує своїх гостей зануритися в атмосферу витонченого затишку: стиль модерн з романтичною середньовічною стилізацією, розміщення в серці Львова на перетині ділових, культурних та історичних районів, бездоганний сервіс та широкий спектр номерів — ідеальне місце для кожного гостя. Збудований ще в 1909 році за проектом архітектора Збігнева Брохвіча-Левинського, зараз будинок отримав своє нове життя в якості готелю.

Всі 42 номери в "Атлас Делюкс" з ексклюзивними італійськими меблями і просторими мармуровими ванними кімнатами. Неперевершений вид з вікна на центральну частину міста дозволить Вам відчути Львів, ніби в себе на долоні. Окрім цього в бутік-готелі Вам запропонують перелік сервісних послуг, які доповнять перебування у Львові високим рівнем комфорту. До Ваших послуг трансфер в одному з власних автомобілів готелю (для проживаючих в номерах категорії Люкс - безкоштовний), абонементи на заняття в тренажерному залі комплексу Гранд Софія. Усі гості готелю можуть скористатися можливістю та відвідати фітнес-зал готелю. Фінес-зал відкритий цілодобово.

 

 А також можливість скористатися спа-зоною готелю. Розcлабитись та відчути прилив фізичних і духовних сил можна в нашій сауні із джакузі, що вміщує до 6-ти осіб. 

Крім того, надається широкий спектр спа-процедур кваліфікованими тайськими спеціалістами

Посмакувати вишуканими фірмовими стравами від шеф-кухара можна вресторані «Шкоцька», а для ділових перемовин під час обіду чи вечері у ресторані передбачена VIP-кімната.

Сучасний конференц-зал з необхідним обладнанням для конференцій та презентацій на 50 осіб чудово підійде для тих, хто звик цінувати свій час.

Ви зможете замовити кавову перерву, бізнес ланч, обід або ж фуршет в ресторані готелю для учасників заходу.

Готель "Атлас Делюкс" гостинно відчиняє свої двері перед кожним гостем і дарує незабутні хвилини радості і затишку. Завжди для Вас відчинені!

Гостиница «Атлас Делюкс» во Львове — приглашает своих гостей окунуться в атмосферу утонченного уюта: стиль модерн с романтической средневековой стилизацией, размещение в сердце Львова на пересечении деловых, культурных и исторических районов, безупречный сервис и широкий спектр номеров — идеальное место для каждого гостя. Построенный еще в 1909 году по проекту архитектора Збигнева Брохвич-Левинского, сейчас дом получил свою новую жизнь в качестве отеля.

Все 42 номера в «Атлас Делюкс» с эксклюзивной итальянской мебелью и просторными мраморными ванными комнатами. Потрясающий вид из окна на центральную часть города позволит Вам ощутить Львов, как у себя на ладони. Кроме этого в бутик-отеле Вам предложат перечень сервисных услуг, которые наполнят пребывания во Львове высоким уровнем комфорта. К Вашим услугам трансфер в одном из собственных автомобилей гостиницы (для проживающих в номерах категории Люкс - бесплатный), абонементы на занятия в тренажерном зале комплекса Гранд София, а также возможность воспользоваться spa-зоною отеля.

Насладиться изысканными фирменными блюдами от шеф-повара можно в ресторане «Шкоцька», а для деловых переговоров во время обеда или ужина в ресторане предусмотрена VIP-комната.

Современный конференц-зал с необходимым оборудованием для конференций и презентаций на 40 человек прекрасно подойдет для тех, кто привык ценить свое время. Вы сможете заказать кофейный перерыв, бизнес ланч, обед или фуршет в ресторане гостиницы для участников мероприятия.

Гостиница «Атлас Делюкс» гостеприимно открывает свои двери перед каждым гостем и дарит незабываемые минуты радости и уюта. Всегда для Вас открыты!


Залиште свій відгук