Готель "Джем"

Львів, вул. Коперника 18а
цілодобово
2823

Пов'язані заклади

Готель "Джем" Раковець
Адреса: с. Раковець, траса Київ-Чоп (17 км від Львова)
Конференц-зал "Джем"
Адреса: Львів, вул. Коперника 18а
Ресторан "Джем" Раковець
Адреса: с. Раковець, траса Київ–Чоп (17 км від м. Львова)
СПА-комплекс готелю "Джем" Раковець
Адреса: с. Раковець, траса Київ–Чоп (17 км від м. Львова)

Знайти готель у центрі Львова часом буває не просто - дуже часто складно відшукати вільні номери з комфортабельними умовами для проживання поблизу основних визначних пам'яток міста, особливо якщо номер не був заброньований заздалегідь. Готель "Джем" стане ідеальним рішенням для туристів і мандрівників, які цінують затишок і високоякісне обслуговування.

Наш готель у Львові розташований в самому його серці, в історичній частині міста, недалеко від старовинного палацу Потоцьких. У декількох хвилинах ходьби знаходиться головна вулиця - проспект Свободи. Поруч з готелем "Джем" знаходяться кафе, магазини і різні розважальні заклади. До Оперного театру, історичних музеїв та площі Ринок можна дійти пішки за 5 хвилин. Залізничний вокзал розташований в 20 хвилинах їзди від готелю. До міжнародного аеропорту можна доїхати за півгодини. При необхідності в нашому готелі надають трансфер, автомобілі та велосипеди напрокат, недалеко від будівлі є парковка.

Найти гостиницу в центре Львова со свободными номерами и комфортабельными условиями для проживания вблизи основных достопримечательностей города порой бывает не просто, особенно, если номер не был забронирован заранее. Гостиница «Джем» станет идеальным решением для туристов и путешественников, которые ценят уют и высококачественное обслуживание.

Наша гостиница расположена в самом сердце Львова, в его исторической части, недалеко от старинного дворца Потоцких. В нескольких минутах ходьбы находится центральная улица – проспект Свободы. Рядом с гостиницей «Джем» – кафе, магазины и различные развлекательные заведения. До Оперного театра, исторического музея и площади Рынок – 5 минут пешком. Железнодорожный вокзал расположен в 20 минутах езды от гостиницы. До международного аэропорта можно доехать за полчаса. При необходимости в нашей гостинице предоставляют трансфер, автомобили и велосипеды напрокат, недалеко от здания есть автостоянка.


Відгуки 1

 
Дуже затишний і чистий готель, наша сім'я після вихідних у Львові рекомендує)))

Залиште свій відгук