Готель "Леотель"

м.Львів, вул.Д. Лук'яновича 3
цілодобово
2152

Пов'язані заклади

Леохостел
Адреса: м.Львів, вул. Д. Лук'яновича 3
Ресторан "Леотель"
Адреса: м.Львів, вул. Д. Лук'яновича 3
Ресторан "Наш Городок"
Адреса: Львівська обл., м.Городок, вул.Підгай, 1

Готель "Леотель" розташований у центрі Львова - елітному центральному та історичному районі , поруч з  вул. Коперника, яка є одним з центрів творчості та культури міста Лева.

Готель "Леотель" гостинно запрошує Вас у цікаву мандрівку історичним Львовом та пропонує 20 сучасних, стильних номерів: одномісні, двомісні, тримісні, а також двокімнатний  номер - VIP-Люкс. 

В кожному номері:  безкоштовний Інтернет Wi-Fi, телевізор з плоским екраном, кондиціонер, ванна кімната.

На сайті готелю "Леотель" Ви зможете оперативно, в режимі реального часу отримати інформацію про наявність вільних номерів та ціни у потрібний для Вас період проживання . Оформивши бронювання номеру через меню "Он-лайн бронювання", отримаєте миттєво підтвердження бронювання на Вашу електронну адресу. Де б Ви не знаходились - "Он-лайн бронювання" працює для Вас. Ви не витрачаєте кошти і час на телефонні розмови , не чекаєте підтвердження від адміністратора , а особисто вибираєте пропозиції проживання у номерах готелю "Леотель".

 Якщо Ви проживаєте  у готелі "Леотель" - тільки для Вас - знижка 10% у ресторані "Леотель" !

"Леотель"- це прекрасне місце для відпочинку з дітьми, романтичного вікенду та затишний куточок для роботи, а також ідеальне місце для знайомства зі столицею Західної України м. Львів.

Ми з нетерпінням чекаємо можливості, привітати Вас у готелі "Леотель" !

Отель "Леотель" расположен в центре Львова - элитном центральном и историческом районе, рядом с ул. Коперника, которая является одним из центров творчества и культуры города Льва.

Отель "Леотель" гостеприимно приглашает Вас в увлекательное путешествие историческим Львовом и предлагает 20 современных, стильных номеров: одноместные, двухместные, трехместные, а также двухкомнатный номер - VIP-Люкс.

В каждом номере бесплатный Интернет Wi-Fi, телевизор с плоским экраном, кондиционер, ванная комната.

На сайте отеля "Леотель" Вы сможете оперативно, в режиме реального времени получить информацию о наличии свободных номеров и цены в нужный для Вас период проживания. Оформив бронирование номера через меню "Онлайн-бронирование", получите мгновенно подтверждения бронирования на Ваш электронный адрес. Где бы Вы не находились - "Он-лайн бронирование" работает для Вас. Вы не тратите средства и время на телефонные разговоры, не ждете подтверждения от администратора, а лично выбираете предложения проживание в номерах гостиницы "Леотель".

 Если Вы проживаете в гостинице "Леотель" - только для Вас - скидка 10% в ресторане "Леотель"!

"Леотель" - это прекрасное место для отдыха с детьми, романтического уикенда и уютный уголок для работы, а также идеальное место для знакомства со столицей Западной Украины г. Львов.

Мы с нетерпением ждем возможности, поздравить Вас в гостинице "Леотель"!


Відгуки 2

 
Святкували в готелі річницю - залишились дуууже задоволені. Персонал уважний, готовий допомагати. В номері чисто, кожного дня прибирають, в готелі багато квітів. Виглядає все казково і по-домашньому. Ще є сніданки в ресторані, достатньо смачні. До центру близько. Мінусів не помітили :)
 
Дякуємо за неповторні вихідні! Довго обирали готель, де зупинитися у Львові. І не прогадали - тепер завжди зупинятимемося у "Леотелі". Спокійний район Львова, недалеко до центру міста. В номерах чисто й затишно. Персонал привітний та завжди усміхнений. Смачні сніданки, безкоштовні вай-фай та парковка.

Залиште свій відгук