Готель «Наварія Нова»

село Наварія, Львівська область, Пустомитівський район, [Карта]
Окрім таксі зі Львова та власного транспорту Ви можете доїхати до нас 141 маршрутним таксі (кінцева зупинка: приміський залізничний вокзал) по напрямку Львів – Пустомити (зупинка біля повороту на озеро перед селом Наварія):
цілодобово
2828

Пов'язані заклади

Ресторан «Наварія Нова»
Адреса: село Наварія, Львівська область, Пустомитівський район,
Ресторан «Озеро»
Адреса: село Наварія, Львівська область, Пустомитівський район
Сауна «Зустріч»
Адреса: Львів, вул. Богдана Хмельницького,83

Готельно-відпочинковий комплекс «Наварія Нова» розташований в надзвичайно мальовничому місці «Глинна Наварія», яке знаходиться «за два кроки» від старовинного Львова.
Високий рівень обслуговування, зручнi меблi, гарний інтер’єр, безліч можливостей для різноманітного відпочинку — у нас є все необхідне, щоб мандрівники або бізнесмени забули на певний час про свої турботи і отримали море задоволення від приємної подорожi.
Ми завжди раді гостям. Наш привітний обслуговуючий персонал відрізняється сумлінністю та професіоналізмом. До того ж, ціни на проживання в готелі вас приємно здивують. Тому немає ніяких сумнівів, що Львів залишить у вашій пам’яті лише гарні спогади про дивовижний відпочинок у цьому старовинному місті.


Відгуки 1

 
Любимо подорожувати і мали нагоду зупинитись в цьому комплексі. Вирішили з чоловіком вчерговий раз поїхати до Львова і вибрали цей готель , оскільки їхали на своїй машині. Мали на меті погуляти по Львову та переночувати в готелі за містом. Оскільки готелі за містом пропонують гарний сервіс за все ж таки нижчі ціни . Гарні номери, величні ... Під стиль класики. Сніданок теж порадував. Залишились задоволені обслуговуванням та сервісом.

Залиште свій відгук