Готельно-ресторанний комплекс “Арго”

м.Львів вул. Шевченка, 186
Щоденно 24/7
5622

Пов'язані заклади

SPA-центр "Арго"
Адреса: вул. Шевченка, 186
Ресторан  "Арго"
Адреса: м.Львів, вул. Шевченка, 186

Готельно-ресторанний комплекс «Арго»  — тепло домашнього затишку!

Новий готельно-ресторанний комплекс “Арго” розташований у північно-центральній частині міста і представляє собою комплекс із значним спектром послуг. У номері є 38 номерів різних категорій, що створені з метою забезпечення найкомфортнішого перебування як для гостей із обмеженим бюджетом, так і для VIP-гостей.

МІсцезнаходження: зовсім поруч із історичною частиною міста Львова, на відстані всього 3,6 км від центрального залізничного вокзалу та 3,5 км від перлини архітектурної спадщини Львова XIX століття – Національного театру оперу та балету.

В оздоровчій частині комплексу до Ваших послуг сауна для 5 осіб, кімната відпочинку, масажний стіл, гідромасажний душ та басейн, де Ви зможете сповна насолодитись відпочинком. Також у нас є стоянка під відеонаглядом.

Команда готельно-ресторанного комплексу бажає приємного перебування у місті Лева!

 

Гостинично-ресторанный комплекс «Арго» - тепло домашнего уюта!

Новый гостинично-ресторанный комплекс "Арго" расположен в северо-центральной части города и представляет собой комплекс со значительным спектром услуг. В номере есть 38 номеров различных категорий, созданы с целью обеспечения комфортного пребывания как для гостей с ограниченным бюджетом, так и для VIP-гостей.

Местонахождение: совсем рядом с исторической частью города Львова, на расстоянии всего 3,6 км от центрального железнодорожного вокзала и 3,5 км от жемчужины архитектурного наследия Львова XIX века - Национального театра оперы и балета.

В оздоровительной части комплекса к Вашим услугам сауна для 5 человек, комната отдыха, массажный стол, гидромассажный душ и бассейн, где Вы сможете сполна насладиться отдыхом. Также у нас есть стоянка под видеонаблюдением.


Залиште свій відгук