Конференц-сервіс Древній Град

Львів, 7ий км траси Львів-Київ
щоденно
4577

Пов'язані заклади

Парк-готель Древній Град
Адреса: Львів, Пустомитівський р-н, 7ий км траси Львів-Київ
Ресторан "Древній Град"
Адреса: Львів, 7ий км траси Львів-Київ

Для ваших ділових зустрічей,семінарів конференцій ми пропонуємо вам конференц-зали на 200, 150 та 50 осіб, а також VIP-зал на 18 осіб, преміум-зал на 10 осіб. Як тільки ви захочете влаштувати кава-брейк, ми радо запропонуємо вам найсмачнішу каву та фуршетний стіл, обід або вечерю. Все, чого ви забажаєте, щоб далі продуктивно продовжувати роботу.

Модерн-зал

Конференц-зал збудований в червні 2015 року з оригінальним дизайнерським рішенням.,виконаний у сучасному стилі але й не забуто про унікальність самого закладу. Просторе приміщення з великими вікнами вздовж, оснащене технікою встановленою закордонними спеціалістами. Зал оснащений індивідуальною системою кондиціонування та сучасною технікою, яка дозволяє вирішувати широкий спектр задач як для конференцій,семінарів,ділових зустрічей, так і для простого перегляду кінофільмів.

Конференц-зал з окремим входом включає холл з гардеробною, зал на 200 осіб, дві переговорні кімнати на 18 та 10 осіб, санвузли (включно для інвалідів) а також літню терасу. В самому залі також можна організувати реєстрацію учасників каво-перерву чи фуршет.

Максимальна місткість при розсадці "театр" 200 осіб, при розсадці партами 90 осіб.

Техніка:

  • Екран розміром 4х3 м2
  • Проектор
  • Звукова система
  • Стаціонарні мікрофони
  • Дистанційні мікрофон

Етно-зал

Конференц-зала для ділових зустрічей та конференцій, яка гарантує вам комфорт, ділову та водночас не скуту атмосферу .Повна відстороненість від усіх дозволить вам обговорити найважливіше та сконцентруватись на вирішенні поставлених завдань. 

Площа залу 65 м2. Є можливість користування екраном, проектором, фліпчартом, системою синхронного перекладу(при попередньому замовленні).

Еко-зал

Еко-зал на 150 осіб - це місце для надважливих переговорів та серйозних рішень. Якщо у вас закрита зустріч топ-менеджменту компанії - це місце підійде вам найкраще.

Також, разом з нашими партнерами, запропонуємо розважальну частину: тематичні квести, пейнтбол, екскурії, пікніки, стрільбу з лука арбалета і т.п.


Залиште свій відгук