Конференц- зали «Нота Бене»

м. Львів, вул. Поліщука, 78а [Карта]
Щоденно
3622

Пов'язані заклади

ГОТЕЛЬ «НОТА БЕНЕ»
Адреса: м. Львів, вул. Поліщука, 78а
Ресторан та бар «Нота Бене»
Адреса: м. Львів, вул. Поліщука, 78а

Готель «Нота Бене» пропонує 2 зали: «Classic Hall» та «Modern Hall» для організації та проведення конференцій, семінарів, круглих столів та інших корпоративних заходів.
Обладнання залів:

  • мультимедійний проектор
  • екран
  • радіомікрофони
  • фліпчарт
  • ноутбук

До послуг відвідувачів також гардероб та «Бізнес-центр» (сканер, ксерокс, принтер). Для учасників заходів організовуємо кава-перерви, бізнес-ланчі, бенкети, фуршети та вечері.

КОНФЕРЕНЦ-УСЛУГИ
Отель «Нота Бене» предлагает 2 зала: «Classic Hall» и «Modern Hall» для организации и проведения конференций, семинаров, круглых столов и других корпоративных мероприятий.
Оборудование залов:

     мультимедийный проектор
     экран
     радиомикрофоны
     флипчарт
     ноутбук

К услугам посетителей также гардероб и «Бизнес-центр» (сканер, ксерокс, принтер). Для участников мероприятий организуем кофе-перерыва, бизнес-ланчи, банкеты, фуршеты и ужины.


Фотогалерея


Послуги

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ «CLASSIC HALL»

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ «CLASSIC HALL»

Зал «Classic Hall» досконало підходить для організації та проведення таких заходів як: прес-конференції, презентації, круглі столи, тренінги, семінари, бізнес-зустрічі та переговори.

Технічне обладнання, що входить у вартість оренди:

  • Мультимедійний проектор
  • Екран
  • Радіомікрофони
  • Фліпчарт
  • Ноутбук

Конференц-зал «Classic Hall» вміщає до 150 осіб.

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ «MODERN HALL»

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ «MODERN HALL»

Сучасний зал «Modern Hall» підходить для організації та проведення переговорів, виставок, показів,семінарів і конференцій, а також для проведення різноманітних розважальних заходів – дискотек, музичних та танцювальних вечорів.

Технічне обладнання та забезпечення залу:

Мультимедійний проектор та екран
Радіомікрофони
Ноутбук
Фліпчарт
Дзеркальна сфера
Професійне звукове та світлове обладнання

Конференц-зал «Modern Hall» вміщає до 70 осіб.

БЕНКЕТИ ТА ФУРШЕТИ

БЕНКЕТИ ТА ФУРШЕТИ

Однією з найважливіших вимог готелів бізнес-класу є забезпечення можливості бенкетного обслуговування. Для цього готель «Нота Бене» пропонує 2 зали «Classic» та «Modern».

Обрати метод проведення бенкету ви можете самі: за способом розміщення — сидячи (бенкет) або стоячи (фуршет бенкет); за участю персоналу в обслуговуванні: повне або ж часткове; за асортиментом страв і напоїв: бенкет загального призначення, бенкет-коктейль, фуршет-буфет.

Організація будь-якого бенкету передбачає прийом і оформлення замовлення, підготовку до проведення бенкету, оформлення залу, сервірування столів і, обслуговування.


Залиште свій відгук