Парк-готель Древній Град

Львів, Пустомитівський р-н, 7ий км траси Львів-Київ [Карта]
цілодобово
15166

Пов'язані заклади

RUMBAMBAR swim & dance club
Адреса: Львов, 7ий км траси Львів-Київ
Конференц-сервіс Древній Град
Адреса: Львів, 7ий км траси Львів-Київ
Ресторан "Хата Воєвода"
Адреса: Львів, 7ий км траси Львів-Київ

Ми ра­ді вітати Вас у Парк-Готелі "Древній Град"!

Це розкішне райське місце, що розташоване всього за 15 км від великого гамірного міста Львова. Тут ви знайдете недоторкану природу, тишу, розбавлену шурхотом вітру у верхів’ях столітніх дубів, що тішать око і серце.

Номери готелю спеціально облаштовані так, щоб ваші буденні клопоти залишились позаду, а увага сконцентрувалась на релаксі та задоволенні: тут усе виготовлено у стилі доби Галицького князівства. Ви поринаєте у часи в яких жили наші прабатьки, ніби доєднуючись до їх величі. Затишний ресторан з вишуканою українською та європейською кухнею щодня пропонує вам як всесвітньо відомі страви, так і унікальні наїдки за стародавніми рецептами від шеф-кухаря. 

Для тих гостей, хто особливо піклується про своє здоров’я та красу, ми пропонуємо відпочинок у СПА та сауну. Римська парна та Фінська сауна завжди допоможуть вам відновити свої сили, відпочити та забути про всі турботи. Про корисні властивості цього відпочинку не варто довго говорити – достатньо просто спробувати, і ви станете його палким прихильником.

 

Наша сауна допоможе Вам відновити сили та покращити самопочуття після виснажливих робочих днів. Тут все продумано для того, щоб відпочинок був приємний, корисний і безтурботний.

Для ваших ділових зустрічей,семінарів конференцій ми пропонуємо вам конференц-зали на 200, 150 та 50 осіб, а також VIP-зал на 18 осіб, преміум-зал на 10 осіб. Як тільки ви захочете влаштувати кава-брейк, ми радо запропонуємо вам найсмачнішу каву та фуршетний стіл, обід або вечерю. Все, чого ви забажаєте, щоб далі продуктивно продовжувати роботу.

                   

Також, разом з нашими партнерами, запропонуємо розважальну частину: тематичні квести, пейнтбол, екскурії, пікніки, стрільбу з лука арбалета і т.п. Звертайтеся по тел.: +380322351005(04) або надсилайте Ваші запити на пошту: info@drevnygrad.com.ua

Ласкаво просимо у парк-готель "Древній Град"!!!

Мы рады приветствовать Вас в Парк-Отеле«Древний Град».

Это роскошное райское место, которое расположенное всего за 15 км от большого шумного города Львова. Здесь вы найдете нетронутую природу, тишину, разбавленную шорохом ветра в верховьях столетних дубов, любоваться которыми так приятно.

Номера отеля специально оборудованные так, чтобы ваши обычные хлопоты остались позади, а внимание сконцентрировалась на релаксе и удовольствии: здесь все сделано в стиле эпохи Галицкого княжества. Вы погружаетесь во времена, в которых жили наши предки, как будто присоединяясь к их величию.

Вы сможете насладиться уютом Парк-Отеля «Древний Град», прогуливаясь уложенными камнями дорожками и ухоженными газонами Парк-Отеля.

Уютный ресторан с изысканной украинской и европейской кухней ежедневно предлагает как всемирно известные блюда, так и уникальные блюда по старинным рецептам от шеф-повара. Ассортимент блюд и напитков создан специально для того, чтобы угодить каждому, даже очень требовательному гостю. Вы также сможете попробовать блюда, приготовленные в настоящей печи, которую мы восстановили по старинным чертежам. Все натурально и эксклюзивно.


Фотогалерея


Відгуки 1

 
Святкували весілля друзів, з плюсів: дуже велика та доглянута територія, смачна кухня. Обовязково з дружиною плануємо повернутися ще раз на вихідні.

Залиште свій відгук