Художньо-меморіальний музей Івана Труша

м. Львів, вул. І.Труша, 28 [Карта]
Трамвай №2
нд.-чт. з 10:00 -18:00 год. пт.-суб. вихідний
13394

Художньо-меморіальний музей Івана Труша (відділ Національного музею у Львові ім. А. Шептицького) запрошує відвідати експозицію живопису видатного українського художника Івана Труша. 

Іван Труш (1869-1941) – видатний український художник, організатор мистецького життя Галичини, мистецький критик, популяризатор української культури, редактор і видавець українських часописів, активний громадський діяч початку ХХ століття. Митець відомий як творець неперевершених лірико-епічних пейзажних полотен, майстер психологічного портрета й автор настроєвих жанрових композицій. Його мистецький спадок творить неперевершену сторінку в історії української та світової художньої культури. Художньо-меморіальний музей І.Труша знаходиться у віллі, в якій мешкав і працював художник. Експозиція розкриває маловідомі сторінки в житті та творчості Івана Труша.

ХММ І.Труша знаходиться у віллі, в якій мешкав і працював художник. Експозиція розкриває маловідомі сторінки в житті та творчості Івана Труша. Тут представлені портрети видатних українських діячів, полотна з видами Львова та Києва, краєвиди Криму та Карпат, італійські та єгипетські пейзажі, а також родинні світлини та меморіальні речі.

Особлива увага музейників зосереджена на просвітницькій праці з молоддю. Надзвичайного поширення набувають освітні програми, створені на базі музейних експозицій, що демонструють, поруч із традиційними, нові форми роботи з глядачем.

В рамках культурно-освітніх проектів «Національний музей і молодь», «Школа і музей: працюймо разом», «Канікули в НМЛ: нове життя давніх традицій», «Творча майстерня» в експозиційних залах ХММ І.Труша активно проводяться інтегровані уроки та мистецькі заняття. Поєднання уроків образотворчого мистецтва, історії, української мови та літератури, краєзнавства, фольклору, музики, етнографії, художньої культури у формі інтегрованих занять та проведення їх поза звичним для школярів середовищем класних кімнат і аудиторій – у музеї, серед мистецьких творів сприяє особливій творчій атмосфері таких занять. Музейні уроки передбачають використання слайд-показів, виконання творчих завдань, участь у майстер-класах. Для закріплення нового матеріалу, почутого на уроці, а також для оцінювання здобутих знань, використовується форма інтерактивної гри-вікторини, де учні в ігровій, невимушеній атмосфері стараються якомога швидше та правильно дати відповіді на поставлені запитання.

 

Ціни на вхідні квитки:
• Для дорослих – 40,00 грн.
• Для студентів – 30,00 грн.
• Для учнів, пенсіонерів – 20,00 грн.
(за наявності посвідчення)
Ціни на екскурсійне обслуговування:
(для групи до 20 осіб)
• Для дорослих – 50,00 грн.
• Для студентів – 40,00 грн.
• Для учнів, пенсіонерів – 30,00 грн.
(за наявності посвідчення)
• Сімейна екскурсія (до 8 осіб) – 70,00 грн.

 


Залиште свій відгук