Мінералогічний музей ім. Євгена Лазаренка

м. Львів, вул. Грушевського, 4 [Карта]
10:00-16:00, субота, неділя — вихідні.
3182

Мінералогічний музей імені Євгена Лазаренка — музей у місті Львів, перша структурна одиниця геологічного профілю, створена на базі мінералогічних колекцій. Мінералогічний музей було засновано в 1852-1853 роках професором природничої історії, ботаніком, Гіацинтом Лобажевським. Ім'я академіка Євгена Лазаренка присвоєно музею у 1999 році.

У музеї є нові мінерали, відкриті впродовж останніх десятиліть, а також рідкісні мінерали або їхні відміни, які були виявлені на території України.

Тимчасові експозиції — тематичні та систематичні, або присвячені знаменитим подіям і датам. Тут, науковою окрасою музею є тематична витрина "Метеорити", відкрита в 1999 році, у якій підібрана колекція метеоритів з різних регіонів світу. Виставка доповнюється ілюстративними плакатами про мінеральний склад, будову та текстурно-структурні особливості метеоритів. Музей є не тільки базою для навчального процесу і ведення наукових досліджень. Його широко використовують для популяризації геологічних і мінералогічних знань.


Залиште свій відгук