Божоле Нуво прибуло! Цікаві факти про щорічне свято молодого вина від сомельє ресторану "Валентино"

Автор Ресторан «Валентино» Опубліковано 17.11.2022 в Новини ресторанів
фото Божоле Нуво прибуло! Цікаві факти про щорічне свято молодого вина від сомельє ресторану "Валентино"

Божоле Нуво прибуло! Цікаві факти про щорічне свято молодого вина Свято молодого вина триває декілька днів, під час яких дегустується напій. У Франції розпочалося щорічне свято молодого вина. Свято, що зародилося в Бургундії минулого століття, проходить під девізом “Божоле Нуво прибуло!“. Традиційно воно триває кілька днів, в які напій прийнято дегустувати. Сьогодні більше третини винокурень області Бургундія орієнтовані на “божоле”. Його виробляють із сорту винограду гаме, який дозріває швидко, завдяки чому воно надходить у продаж раніше інших вин врожаю того ж року. Чим молодше вино – тим краще Вина Beaujolais nouveau поділяються на чотири категорії: Beaujolais, Beaujolais Superieur, Beaujolais–Villages і Сru de Beaujolais. Як і у випадку з оливковою олією, на Божоле Нуво поширюється принцип – «чим молодше, тим краще». Зберігається таке вино не більше півроку, тому випити його рекомендується до Нового року або на крайній випадок – до настання великодніх свят. Весь виноград збирають тільки вручну Весь виноград в регіоні Божоле збирається вручну. Гаме – єдиний сорт винограду, дозволений для Божоле. В XIV столітті його вважали «менш шляхетним» в порівнянні з іншими сортами винограду і заборонили розводити в інших частинах Бургундії. Проте саме цей сорт винограду приніс світову славу винам Beaujolais, які відрізняє легкий і свіжий смак. Під час війни свято Божоле Нуво не святкували В XIX столітті у виноградарів регіону Божоле стали вперше відзначати свято Божоле Нуво. Виноград там дозрівав швидше, ніж в інших регіонах Франції і збір його починався раніше, отже, і пробувати вино жителі цих регіонів могли першими. В ті часи свято відзначалося наприкінці жовтня. Під час німецької окупації свято не відзначали. Німці ввели особливі податки і правила продажу контрольованих вин у Франції. Але після війни традиція відновилася. Вино подають зі стравами «сільської кухні» Божоле Нуво п’ють з келихів місткістю від 0,5 до 1 літра. В ресторанах і кафе до винної карти додають лист із спеціальною пропозицією і складають особливе меню.

Молоде вино прийнято подавати зі стравами «сільської» кухні, такими як копчений окіст, печеня, шинка, м’ясо–гриль. Вино також рекомендується подавати при температурі +14 … +16 градусів. Божоле Нуво в Книзі рекордів Гіннесса У 1993 році в одній англійській пивний якийсь громадянин за перший келих Божоле Нуво заплатив 1450 доларів. Цей факт зафіксували представники Книги рекордів Гіннесса. Наразі статистика продажів Божоле Нуво вражає: його імпортують в 200 країн світу, обсягом 55 мільйонів пляшок. Раніше, у Франції уряд видав декрет, що забороняє працівникам вживати вино в обідній час.

До зустрічі у ресторані «Валентино», що при готелі “Швейцарський”!

Щоб забронювати столик для дегустації або гастро-вечері – будь ласка, зателефонуйте нам:

+38 (097) 23 56 777

+38 (032) 23 56 766

Beaujolais Nouveau in Valentino restaurant Cвіт зміюється, а Божолє залишається  (17.11.22) ⠀

Анонсуємо свято молодого вина, на зло усім ворогам.

Молоде французьке вино прибуває в останні дні перед зимою і у ресторані «Валентино» його радо зустрічає наш сомельє  починаючи з 17 листопада ресторан «Валентино» запрошує вас на келих Beaujolais Nouveau, щоб разом згадати, як смакує літо, сонце і Франція. ⠀

Божоле не пристосоване до довгого зберігання, зате дозріває швидше і саме у молодому віці відрізняється багатим смаковим і ароматичним букетом.

На батьківщині знаменитого напою, в містечку Божо, першу пляшку відкривають рівно опівночі — після дванадцятого удару дзвону церкви Святого Миколи. ⠀

«Ми відкриватимемо для вас пляшки весь день» ⠀ ⠀

Забронювати столик або зробити замовлення на бенкет або замовити доставку можна за телефонами:

+38 (097) 235-67-77

+38 (032) 235-67-66