Корисні делікатеси від Red Pepper

Автор Red Pepper Опубліковано 03.11.2018 в Новини ресторанів
фото Корисні делікатеси від Red Pepper

Були часи, коли Лобстерів використовували, як приманку для лову риби, але в наш час ці тварини визнані найкращим морським делікатесом у всьому світі.
Лобстер, або як його ще називають Омар, належать сімейству ракоподібних. На відміну від річних раків, морський житель має більший розміри та ніжніше м’ясо, яке являється прекрасним дієтичним продуктом. М’ясо Лобстера містить у собі у двічі менше калорій, ніж у курчати.

Не секрет, що в морських дарах зосереджена основна частина поживних речовин. Лобстери не є винятком. Їхнє м’ясо наповнене мінералами — залізом, фосфором, йодом, а також легко засвоюваних білків. Омар містить у собі велику кількість ліпопротеїнів, необхідних для організму.

Сьогодні Лобстери вважаються найбільш вишуканим і апетитним морським делікатесом. Його ніжне м’ясо наділене найтонший смаком. Найбільш цінною вважається хвостова частина тварини. Гурмани відають перевагу «Тома», — зеленій печінці створіння, що міститься під панциром голови, і «корал» — ніжній червоній ікрі самки Лобстера.

Омар, входить у національну кухню багатьох країн. Їх фарширують та подають у соусі, з м’яса тварини готують надзвичайно смачні страви — суфле, супи, салати, муси. Ще, Лобстерів тушкують у вині. Також, вони чудово поєднуються із шафраном, імбиром, лимоном, карі, спаржею та іншими морепродуктами

До Омарів Red Pepper може запропонувати такі білі вина як: Gavi Cantine San Silvestro або Grillo Pellegrino, які чудовим чином підкреслять смак морського делікатесу. Не упустіть нагоду завітати до нас на смачний, поживний та малокалорійний делікатес, смак якого не залишить вас байдужим.