Легендарні «P.O.D.» дадуть два великих концерти в Україні!

фото Легендарні «P.O.D.» дадуть два великих концерти в Україні!

Майже через 6 років американська рок-група «P.O.D.» повертається з новим шоу в Україну! 16 березня гурт відіграє перший концерт у Львові в «FESTrepublic», а 17 березня влаштує розрив у столичному клубі «Stereo Plaza».


У 2000 році «P.O.D.» потрапили в список «Людей Року» ( «People of The Year») журналу «Rolling Stone», а їх альбом став платиновим. Другим за рахунком став альбом «Satellite». Він з'явився на світ весною 2001 року. Другий сингл з альбому «Youth of the Nation» зробив групу зірками світового рівня! За текст до пісні Сонні Сандовал потрапив в «Зал слави рок-н-ролу» в кімнату поетів, і його воскова фігура знаходиться поруч з Джимом Моррісоном (The Doors) і Бобом Діланом. В результаті, альбом виявився навіть більш вдалим попереднього релізу і став тричі платиновим, отримавши ще безліч нагород. Після було ще багато культових пісень і альбомів.


Пісні «P.O.D.» можна почути в багатьох голлівудських фільмах. Група була кілька разів номінована на «Греммі» і отримала багато інших престижних нагород, продавши десятки мільйонів копій! Звук «P.O.D.» зберігає один з найбільш інтригуючих аудіальних підходів в сучасній музиці - унікальне злиття металу, реггі, хардкору, хіп-хопу та інших стилів, які приходять хлопцям на розум. «Стиль музики, яку ми граємо, висловлює справжню негативну енергію», - говорить Сонні, «... але це те, що ми ніколи не хотіли б направляти на кого-то. Ми завжди намагаємося зробити так, щоб люди були задоволені собою, посміхалися ... є надія і любов в нашій музиці ... ».


В Україну гурт їде в рамках європейського туру на підтримку нового альбому! Новинка «Circles» вийшов в листопаді 2018 року і набирає обертів! Тому українські шанувальники матимуть унікальну можливість одними з перших почути нові пісні, і звичайно ж, всі хіти гурту. Приємним сюрпризом стане виступ «на розігріві» італійської групи «Le Basour», яку вже добре знають відвідувачі українських рок-фестивалів. Також група неодноразово виступала на розігріві перед великими шоу інших західних артистів в Києві.


Музиканти чекають всіх своїх шанувальників 16 березня, Львів, «FESTrepublic» і 17 березня в Києві «Stereo Plaza». Початок концертів о 19:00. 
До зустрічі на концертах!)