Локація для важливих подій зі світлом, теплом та інтернетом в центрі Львова

Автор Ресторан «Валентино» Опубліковано 24.11.2022 в Новини ресторанів
фото Локація для важливих подій зі світлом, теплом та інтернетом в центрі Львова

Свічки, генератори та спеціальне меню: Як ресторан у Львові працює за відключень світла

Пошкодження об’єктів енергосистеми України внаслідок російських обстрілів впливає і на життя ресторанів. З одного боку, самі заклади намагаються обмежити споживання електроенергії: відмовляються від ліхтариків та терасах, рекламних вивісок та навіть яскравого освітлення в залах і запрошують на вечері при свічках.

Навіть запустили флешмоб #збережисвітло, під яким публікують пости про ти, як вони економлять електроенергію.

З іншого боку, ресторани адаптуються під віялові відключення, коли електрики немає зовсім: створюють спеціальні меню, запасаються генераторами та перебудовують кухні таким чином, аби менше залежати від електричних грилів та плит.

Ресторан “Валентино” у Львові теж вживає заходів під час військового стану, щоб оптимізувати роботу закладу під час аварійних відключень світла в нашому місті Лева. Наш заклад переходить на режим збереження енергії: будемо проводити вечері при свічках, використовувати мінімум освітлення та лампи на акумуляторах. На випадок відключення електроенергії і неможливості підключити дизельний генератор – ми розробимо спеціальне Candle Menu, яке будемо пропонувати в романтичній атмосфері зі свічками. Ресторан “Валентино” також вдвічі зменшив споживання електроенергії. Ми запрошуємо людей, у яких відключили електрику, заходити заклад – погрітися, випити чаю та поласувати нашим фірмовим тортом “Наполеон” та підзарядити гаджети. Також, якщо на випадок відключення електроенергії в закладі все одно будуть готувати страви: на газових плитах. Крім того, заклад тимчасово відмовився від світлових вивісок та лампочок на панорамній терасі. Під час повітряних тривог гостей переводять у винний зал на -1 поверсі.

За бронюванням звертайтесь за телефонами:

+38 (097) 235-67-77

+38 (032) 235-67-66