Незабутній благодійний роковий концерт #Ramada_Благо_Дар

Автор Готель Ramada Lviv Опубліковано 09.04.2019 в Новини міста
фото Незабутній благодійний роковий концерт #Ramada_Благо_Дар

Ну що, друзі, які плани на вечір п’ятниці 17 травня? Чи готові запалити танц-пол? А як ставитеся до того, щоб разом відкрити літній сезон роковим концертом? І як давно ви благочинили?
Пропонуємо все це зробити в комплексі!
Запрошуємо в готель Ramada Lviv на рокову вечірку!
Для вас співатимуть фронтмен гурту Мері Віктор Винник, Аніс, Група Навігатор, Brava, Олена Музика, Роман Климко і Mary Mriya, гратиме драйвовий і запальний гурт ДикоBrass, потужний роковий сет зіграє кавер-гурт Midnight Colours!
А ще!
Дегустація риби від Карпатського водограю – страви на мангалі готуватиме шеф кухар Ресторан BallPoint готелю Ramada Lviv Андрій Лапан, винний велкам дрінк від Вина Villa Krim, афтепаті в Розважальному центрі Одеон, модний показ від вихованців школи моделей Модельна агенція "Zolotarenko Models KIDS", дитячий аніматор від Дитяча Планета Львів, вул. Газова!

Драйвові ведучі – Анастасія Вітвицька та Ілля Жулевич.

І ще багато несподіванок і сюрпризів!
Вартість вхідного квитка - 200 грн з особи. Кошти за квитки будуть перераховані у Благодійний фонд "Із янголом на плечі" на ліки для хоспісу для немовлят Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру! Тож маленькі львів’яни матимуть більше шансів у своїй боротьбі за життя.

Фото – Nazar Rybak Назар Рибак, відео – Andrii Purshak
Бронювання столиків - на сайті ramadalviv.com.ua в розділі Ресторан. https://www.ramadalviv.com.ua/bronyuvannya-stoliv/

Дізнатися деталі можна за телефоном 0673204466.