Новий рік 2021 у Львові: які заходи відбуватимуться у місті на свята

Автор Львів - події міста Опубліковано 16.12.2020 в Новини міста
фото Новий рік 2021 у Львові: які заходи відбуватимуться у місті на свята

Новий рік 2021 у Львові: які заходи відбуватимуться у місті на свята

Зважаючи на пандемію коронавірусу, всі святкування новорічних та різдвяних свят відбуватимуться у Львові з дотриманням протиепідемічних вимог. Проте у місті не буде сумно. У Львові відбудуться святкові концерти, ярмарки, урочисте відкриття ялинки та безліч інших заходів.

Львівські ковзанки просто неба

Ковзанка на площі Ринок

У Львові традиційно на площі Ринок встановили ковзанку просто неба. Вона вже працює, тож усі охочі можуть покататися на ковзанах. Графік роботи ковзанки – з 10:00 до 21:00. Проте тут є перерви на чистку льоду, які тривають 30 – 40 хвилин.

Яка вартість квитків:

  • З понеділка по четвер дорослі квитки на ковзанку коштують 110 гривень, а дитячі – 90 гривень.
  • З п'ятниці до неділі дорослі квитки коштують 150 гривень, а дитячі – 110 гривень.

Ковзанка у спортивно-розважальному комплексі "Медик"

У спортивно-розважальному комплексі "Медик" 10 грудня почала працювати найбільша ковзанка Львова. Комплекс розташований на вулиці Горбачевського, 24. Графік роботи – з 11:00 до 23:00.

Яка вартість квитків:

  • З понеділка по четвер дорослі квитки на ковзанку коштують 100 гривень, а дитячі – 80 гривень.
  • З п'ятниці до неділі дорослі квитки коштують 120 гривень, а дитячі – 100 гривень.

Відкриття головної новорічної ялинки Львова

На площі перед Львівським оперним театром 14 грудня встановили головну ялинку міста. 18-метрову лісову красуню привезли з села Опаки Дрогобицького району. З 15 грудня її почали прикрашати ілюмінацією. Відтак напередодні Дня святого Миколая, 18 грудня, її засвітять.

Проте, зважаючи на пандемію коронавірусу та протиепідемічні обмеження, на урочисте відкриття може прийти лише обмежена кількість людей. Усі охочі можуть подивитись урочисте засвічення головної ялинки онлайн о 18:00.

Маленькі різдвяні ярмарки

Цьогоріч формат проведення різдвяних ярмарків у Львові змінили, щоб адаптувати його до карантинних вимог. З 14 грудня у місті стартувала святкова вулична торгівля, де можна купити сувеніри та їжу

Вони тепер вдвічі менше, ніж зазвичай. Це зробили для того, щоб уникнути скупчень людей. Точки святкової вуличної торгівлі розташували у різних локаціях Львова.

  • проспект Свободи,
  • площа Ринок,
  • вулиця Курбаса,
  • вулиця Галицька та у проїзді Крива липа,
  • ймовірно їх розмістять на вулиці Братів Рогатинців і площі Митній.

Встановлення різдвяної шопки у Львові

На площі Ринок біля центрального входу до Львівської мерії 24 грудня почнуть встановлювати різдвяну шопку. Вона буде там стояти впродовж усього періоду Різдвяних свят. Конструкція шопки складатиметься з 2-метрових вирізьблених з тополі фігур, які розмальовували маленькі львів'яни.

Різдвяні вистави та концерти у Львові

Львівські театри підготували святкову програму для дітей та дорослих. Повний список вистав можна переглянути за посиланням https://afisha.lviv.ua/events

Фестиваль Льодових скульптур 2021

У Львові 7 – 8 січня відбуватиметься фестиваль льодових скульптур. Організатори заходу запрошують львів’ян та гостей міста відвідати казковий світ льодових скульптур та побачити, як створюватимуться справжні шедеври з льоду.

Різдво в Шевченківському Гаю

У Шевченківському Гаю 7 – 8 січня відбудеться щорічне традиційне святкування Різдва з вертепом та колядками. Дійство буде сповнене українськими традиціями та звичаями. Святкування відбудеться за адресою: Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького, що розташований на вулиці Чернеча гора, 1.

Зверніть увагу! Всі святкові заходи відбудуться з дотриманням карантинних вимог. Тому відвідувачам потрібно часто дезінфікувати руки та дотримуватись дистанції.