Офіційна програма Дитячого форуму - Фестивалю дитячого читання

фото Офіційна програма Дитячого форуму - Фестивалю дитячого читання

17-19 травня на відвідувачів чекає понад 600 подій в Палаці мистецтв, а також книжковий ярмарок з літературними новинками від топових українських видавництв.

Спеціальними гостями фестивалю стануть: переможниця 9 сезону «Голосу країни» Оксана Муха, рекордсмен Книги рекордів Гіннеса Олег Тягнизуб, акторка молодіжного серіалу «Школа» Вероніка Лук'яненко, українська письменниця Наталія Щерба, українська письменниця Лариса Денисенко, дитячий фонд ООН UNICEF, Всесвітній фонд дикої природи (WWF) в Україні.

Основною темою фестивалю стала екологія та проблема забруднення навколишнього середовища. Серед тематичних напрямків у програмі: здоров‘я і безпека, театр, спорт, література, мистецтво, медіа, мови та подорожі, наука, настільні ігор. 

 

Основна місія цьогорічного заходу – здобути суперсили, стати Супергероєм та врятувати Планету “Книгоманія” від екологічної катастрофи! Учасниками гри можуть стати діти від 6-ти років. Пройшовши завдання у будь-якому із восьми просторів Дитячого форуму чи в усіх, вони здобувають відповідну суперсилу та стають Рятівниками, Героями та Супергероями.

Гра-квест передбачає активності для дітей на 3-х просторах на Планеті «Книгоманія»:

Вода. На першому поверсі Палацу зануримось у підводний та морський світ.
Земля. На другому поверсі Палацу мистецтв заглибимось у непрохідні джунглі.
Повітря. На самому верхньому третьому поверсі наблизимось до птахів, гірських вершин та навіть хмар!
Щоб врятувати Планету від екологічної катастрофи, потрібно взяти активну участь у заходах на всіх просторах, здобути корисні знання та навички, зібрати потрібні наліпки за виконані завдання:

4 наліпки необхідно, щоб стати «Рятівником Планети» та отримати відповідний диплом,
6 наліпок потрібно для статусу та диплома «Герой Планети»,

8 наліпок забезпечать статус «Супергерой Планети», диплом Супергероя та приємні бонусні атракції для власника цього статусу.