фото Прем'єра в #ТеатрЛесі

Дорогі друзі і подруги!

Великий міждисциплінарний проект “Остання неділя серпня”, який реалізовує Театр Лесі Українки за підтримки Українського культурного фонду, впевнено виходить на фінішну пряму.

Впродовж останніх 18 місяців наша команда працювала над темою шахтарства в Україні. В результаті було здійснено дві мистецькі експедиції у вугільні басейни Сходу і Заходу, опрацьовано низку досліджень та мистецьких проектів на цю тему, зібрано понад 150 гігабайт документальних матеріалів – інтерв’ю, аудіо записів, відео зйомок, фото з Галичини і Донбасу, які стали нашою базою для мистецького осмислення не лише шахтарства, а й самих себе – своєї країни, своєї ідентичності та своїх горизонтів майбутнього.

Ми раді поділитися з вами частинкою наших мистецьких досліджень!

Відтак Театр Лесі Українки запрошує на свою першу прем’єру в цьому сезоні, котра є одним з підсумків цього проекту. «Горизонт 200» - вистава не про шахту, а про кожного з нас - відбудеться 7 листопада 2018 р. о 19:00. Вхід на прем’єру – тільки за реєстрацією (форма тут). Також в цей день перед виставою глядачі матимуть змогу побачити медіа-інсталяцію «Шахтарі. Конкретна поезія», інспіровану всіма новими знаннями та відриттями під час роботи над проектом.

Наступною подією в рамках проекту буде відкриття мігруючої вуличної виставки "Я не шахтар. Я не шахтарка". Метою виставки є привернути увагу жителів Львова до маловідомої нам культури шахтарів і дати можливість дізнатись про це більше. Відкриття відбудеться у форматі хеппенінгу 10 листопада 2018 о 16:00 на площі Митній у Львові. Виставка мандруватиме простором міста до 1 грудня 2018 р.

Більше деталей про події можна дізнатися на сайті та на сторінка соціальних мереж Театру Лесі Українки.