Афіша львівської опери у 2019 році

фото Афіша львівської опери у 2019 році

Опера надихає своєю запальною грою акторів на сцені. До людей намагаються донести дуже важливі життєві моменти, допомагають розслабитися та набратися позитивного настрою. В 2019 році Львівський театр опери і балету представляє тільки найцікавіші постановки. 

 

 

 

 

Загадкова історія «Лоенгрін»
В березні 2019 року відбудеться довгоочікувана прем’єра Ріхарда Вагнера «Лоенгрін». Українські шанувальники вже давно чекають на сценах театрів дану постановку. І от нарешті бажаючі матимуть змогу у Львівському національному академічному театрі опери та балету побачити легендарну оперу. Захоплива історія про життя принцеси Ельзи та її брата Готфріда, який зник за дуже дивних обставин. Наречений дівчини вважає її братовбивцею та відмовляється від одруження.

На захист принцесі з’являється загадковий герой в обладунках. Захисник перемагає в бою та незабаром одружується з Ельзою. Але перед нею стояла умова – ніколи не розпитувати лицаря хто він і звідки появився. Та бажання дізнатися хто її наречений перемагає і вона намагається розвідати походження загадкового лицаря. В результаті герой всім відкривається та зізнається, що він лицар Грааля – Лоенгрін. Тепер він не може перебувати серед простих людей, адже наділений особливою силою. Лоенгрін звільняє від чарів Готфріда, якого зла відьма перетворила в лебедя, і зникає. Придбайте квиток на цікаву оперу, яка запам’ятається на довго.

Квитки можна замовити на сайті https://lviv.kontramarka.ua/uk/premera-loengrin-51939.html


Від брехні до правди «Правда під маскою»
Якщо ви хочете побачити щось нове та незвичайне – запрошуємо на виставу «Правда під маскою». У цій постановці поєднано не поєднане – два зовсім різні спектаклі, які суперечать один одному. 

Але з цього вийшла опера незвичного формату, яку достойно оцінили глядачі. Зрозуміти історію справжньої людини, розрізнити фальш і правду, зняти маску брехні допоможуть герої даної опери. Не пропустіть весною у Львові постановку в цікавому форматі, яка неодмінно принесе масу незабутніх вражень.

Квитки можна замовити на сайті https://lviv.kontramarka.ua/uk/premera-pravda-pid-maskou-pulcinella-vesna-krasna-47869.htm


«Дон Жуан» – легковажність чи відповідальність
 

За назвою опери можна одразу здогадатися про що сюжет, адже в наш час ім’я Дон Жуан часто вживається як прізвисько. З одного боку це історія про героя, який моментами егоїстичний, але енергійний та дуже любить своє життя. Але суть балету настільки глибока, що після його закінчення глядач ще довго замислюється над дуже важливими життєвими питанням в стосунках з коханими.

Постановку цікаво переглядати навіть тим, хто неодноразово її бачив. Побачити на сцені подвійність характеру, неоднозначність в стосунках можна буде в березні у Львівському національному академічному театрі опери і балету.

Квитки можна замовити на сайті https://lviv.kontramarka.ua/uk/premera-opera-don-zuan-45805.html

Сюжет опери буває настільки глибокий, що тільки переглянувши її можливо вловити суть задуманого автором. Скористайтеся нагодою відвідати найкращі виступи, які принесуть багато незабутніх вражень.