ТОП концертів Львова в грудні

фото ТОП концертів Львова в грудні

Щоб провести початок зими весело і з користю потрібно відвідати концерти улюблених виконавців. Адже саме хороша музика сприяє гарному настрою в зимовий час, а тим більше, коли наближаються новорічні та різдвяні свята. Ми підібрали для вас ТОП концертів, які варто відвідати в грудні.

 

 

 

 

 

Справжній і неймовірний Арсен Мірзоян
Шанувальників дивовижного голосу Арсена Мірзояна запрошуємо відвідати концерт в рамках всеукраїнського туру. Авторські пісні українського співака в характерному виконанні зачарують кожного слухача. Співак завжди вміє здивувати своїх гостей і за це гості радують його заповненими концертними залами. «Сталевий голос» - саме так характеризують сильний хриплий голос співака. Його концерти завжди приносять масу мегапозитивних емоцій.

Квитки на концерт https://lviv.kontramarka.ua/uk/arsen-mirzoan-dodatkovij-koncert-51192.html


Божевільний і запальний Rock MOZART LE CONCERT
Французький мюзикл про життя відомого Вольфганга Амадея Моцарта. Все життя музиканта постане перед глядачами у вигляді захоплюючого рок-концерту. Саме в ролі рок-музиканта свого часу з’являється Моцарт. Більш півсотні артистів, задіяних в мюзиклі, розкривають боротьбу з несправедливими законами, які діяли в той час. Захоплююча роль головного героя, ефектні костюми, неймовірні декорації, дивовижний оркестр - все продумано до дрібниць. І завдяки геніальній роботі артистів кожен глядач залишиться надовго під незабутніми враженнями. Rock MOZART LE CONCERT - яскравий концерт, який повинна побачити кожна людина.

Квитки на концерт https://lviv.kontramarka.ua/uk/rock-mozart-le-concert-lviv-48115.html


Сучасний інструментальний проект «На Різдво». Назар Савко і ROCKOKO
Грудень - місяць передріздвяного настрою. Поринути в різдвяну казку жителям і гостям міста пропонує музичний проект «На Різдво». Це поєднання сучасних авторських пісень львівського співака Назара Савко і оригінальної інструментальної музики талановитої української групи «ROCKOKO». Пориньте в атмосферу українських колядок, відвідавши концерт сучасної новорічно-різдвяної музики.

Квитки на концерт https://lviv.kontramarka.ua/uk/na-rizdvo-nazar-savko-ta-rockoko-50420.html


Оживляючий і проникаючий гурт Курбаси. Christmas Edition 
А чули Ви, як оживають пісні? Слухаючи колядки у виконанні українського гурту KURBASY, кожен слухач відчуває присутність оспівуваних образів. Кожна нота глибоко проникає в підсвідомість і залишає після себе неймовірний дух Різдва. Група кожним звуком показує наскільки сильна енергетика закладена предками в древніх колядках. Отримайте багато позитивних передріздвяних емоцій, відвідавши концерт Christmas Edition групи KURBASY.

Квитки на концерт https://lviv.kontramarka.ua/uk/kurbasi-christmas-edition-50510.html

Музика завжди піднімає настрій. А хороша музика - тим більше. Львів перед початком нового року запрошує на яскраву концертну програму, щоб зарядити жителів і гостей міста духом казкових Різдвяних свят.