КУДИ ПІТИ У ЛЬВОВІ – АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК ЛЬВІВ

фото КУДИ ПІТИ У ЛЬВОВІ – АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК ЛЬВІВ

Активний відпочинок це можливість отримати незабутні враження й при цьому радість від фізичної втоми. Ми пропонуємо вам уроки верхової їзди або прогулянки на коня[, як найкращий вибір провести свій вільний час.

Обравши прогулянки верхи у місті, чи в лісі не думайте що це ліниве гаяння часу. Хоч вас і везе кінь, але під час верхової їзди кожний ваш м’яз буде напруженим. Фізично катання верхи виснажує не тільки коня, а й вершника. Ви настільки поєднуєтесь, що не відчуваєте втоми під час прогулянки, або занять. Тільки коли ваші ноги торкнуться землі, ви зрозумієте що жоден похід до спортзалу не зможе зрівнятись з верховою їздою.

Деякі вершники настільки ненаситні, що обирають ще й трюки з кіньми. Звісно під час таких занять потрібен хороший інструктор й постійний контроль ситуації. Кінь дуже розумна тварина. Він повністю відчуває вершника. Тільки отримавши його довіру й згоду ви зможете разом виконати неперевершені елементи.

Ніяка фізична втома не зрівняється з тим захватом який буде вас охоплювати в цей час. Якщо ви хочете провести свій вільний час активно пропонуємо обрати нашу школу верхової їзди ТЕМПО. Ми підберемо вам коня схожого по темпераменту з вершником й допоможемо з інструктором. Навіть якщо ви ніколи не мали досвіду їзди верхи, наші вчителі досить швидко навчать вас й нададуть усе необхідне. Все що вам потрібно, це жага активно відпочити й отримати незабутні враження.

Контакти:

  • https://www.horseriding.lviv.ua/
  • https://www.facebook.com/HorseRidingLviv/
  • https://www.instagram.com/tempohorses/
  • +38 097 966 96 50 (Viber)

Ціни вказані на сайті або запитуйте у соцмережах. Чекаємо!