VALENTINO RESTAURANT IN LVIV: NEW YEAR 2022!!!

фото VALENTINO RESTAURANT IN LVIV: NEW YEAR 2022!!!


VALENTINO RESTAURANT IN LVIV: NEW YEAR 2022

Неймовірно святковий настрій чекає Вас на святкуванні 2022 року. В програмі від ресторану «Валентино» і готелю «Швейцарський»: ведучі дует @duet_vlatar , шоу-програму Вам створить балет «Едельвейс» а музичні сети від запального @djstason .

Венеціанський карнавал – барвисте та незабутнє видовище, коріння якого датується XII століттям. Це період, під час якого прийнято веселитися і танцювати.

Ми запрошуємо Вас на особливе святкування Новорічної ночі, яка буде наповнена незабутніми емоціями, веселими та цікавими розіграшами призів, вишуканими стравами від шеф-кухаря, цікавими та приємними подарунками для гостей.
На Вас чекає:
• Дует ведучих @duet_vlatar . Це мега крутий дует, вони справжні генератори хорошого настрою.
• Шоу-балет «Едельвейс» з Венеціанською шоу-програмою та світлодіодним шоу. Шоу-балет "Едельвейс" - це запальне яскраве танцювальне шоу, що складається з кращих танцювальних номерів різних стилів і напрямків.
• DJ StasON! Резидент двох радіостанцій таких як ЛюксFM та ФрешФМ.
• Про найменших наших гостей ми теж подумали - весь вечір, поки батьки відпочиватимуть, насолоджуючись келихом ігристого та шедеврами з нашого меню, з дітками грати різноманітні цікаві ігри та конкурси буде аніматор від @duet_vlatar .

Наш Шеф-кухар для Новорічної ночі створив особливе та вишукане меню італійської та європейської кухонь, страви з якого смакуватимуть гостям впродовж вечора.

Зараз маєте унікальну можливість придбати квитки та забронювати найкращий столик в ресторані «Валентино» для святкування Нового 2022 Року.

Забронювати столик можна за телефонами:
+38 (097) 235-67-77
+38 (032) 235-67-66