Ресторан «Бухта Вікінгів»

Пов'язані заклади

Відпочинковий комплекс  «Бухта Вікінгів»
Адреса: Старе Село, 12 км від Львова в напрямку Бібрки, траса Н09
Готель «Бухта Вікінгів»
Адреса: Старе Село, 12 км від Львова в напрямку Бібрки, траса Н09

Подаруйте собі та своїм рідним, близьким і друзям незабутні хвилини, відпочинок і враження в прекрасному ресторані  «Бухта Вікінгів» . Поєднання вишуканості, стилю та елегантності з легкістю і гармонією зійшлися разом, щоб зробити Ваш відпочинок у Львові ще більш якісним і створити прекрасну і приємну атмосферу.
 
Залиште в пам'яті найважливіші моменти Вашого життя - ювілеї, дні народження, весілля та корпоративні заходи, замовивши ресторан «Бухта Вікінгів» . У нашому житті дорога кожна хвилина, тому не варто витрачати дорогоцінний час на пошуки ресторану на весілля, адже незабутній весільний банкет в рестрані "Бухта Вікінгів" допоможе заощадити час і подарує найкраще весілля. Поєднання теплоти в інтер'єрі з сучасним і стильним дизайном, вишукана і смачна кухня - все це чекає Вас в кращому ресторані Львова.
 
Ресторан для проведення весільного банкету - важлива складова, стильний штрих у проведенні весілля. Кожна молода пара мріє про красивий і затишний ресторан, щоб красивий і стильний інтер'єр прикрасив весільну церемонію. Зал для весілля в ресторані «Бухта Вікінгів»  дійсно унікальний, зручний і комфортний. Найкращі і найважливіші хвилини і миті Вашого весілля запам'ятаються Вам і Вашим близьким на все життя - ресторан "Бухта Вікінгів" допоможе створити саме вишукане, стильне і романтичне весілля.
 
Проведення ювілеїв, днів народжень, весіль, корпоративних заходів і банкетів в ресторані «Бухта Вікінгів»  - це кращий спосіб забути життєву метушню і потрапити в казку, в світ елегантності і стилю, завдяки красивому інтер'єру, кращому дизайну і найсмачнішій кухні від кращого ресторану Львова.
 
 «Бухта Вікінгів» організовує банкети, фуршети, весілля на вищому рівні, щоб важливі миті Вашого життя стали незабутніми.


Залиште свій відгук