Ресторан «Бухта Вікінгів»

Пов'язані заклади

Відпочинковий комплекс  «Бухта Вікінгів»
Адреса: Старе Село, 12 км від Львова в напрямку Бібрки, траса Н09
Готель «Бухта Вікінгів»
Адреса: Старе Село, 12 км від Львова в напрямку Бібрки, траса Н09

Подаруйте собі та своїм рідним, близьким і друзям незабутні хвилини, відпочинок і враження в прекрасному ресторані  «Бухта Вікінгів» . Поєднання вишуканості, стилю та елегантності з легкістю і гармонією зійшлися разом, щоб зробити Ваш відпочинок у Львові ще більш якісним і створити прекрасну і приємну атмосферу.
 
Залиште в пам'яті найважливіші моменти Вашого життя - ювілеї, дні народження, весілля та корпоративні заходи, замовивши ресторан «Бухта Вікінгів» . У нашому житті дорога кожна хвилина, тому не варто витрачати дорогоцінний час на пошуки ресторану на весілля, адже незабутній весільний банкет в рестрані "Бухта Вікінгів" допоможе заощадити час і подарує найкраще весілля. Поєднання теплоти в інтер'єрі з сучасним і стильним дизайном, вишукана і смачна кухня - все це чекає Вас в кращому ресторані Львова.
 
Ресторан для проведення весільного банкету - важлива складова, стильний штрих у проведенні весілля. Кожна молода пара мріє про красивий і затишний ресторан, щоб красивий і стильний інтер'єр прикрасив весільну церемонію. Зал для весілля в ресторані «Бухта Вікінгів»  дійсно унікальний, зручний і комфортний. Найкращі і найважливіші хвилини і миті Вашого весілля запам'ятаються Вам і Вашим близьким на все життя - ресторан "Бухта Вікінгів" допоможе створити саме вишукане, стильне і романтичне весілля.
 
Проведення ювілеїв, днів народжень, весіль, корпоративних заходів і банкетів в ресторані «Бухта Вікінгів»  - це кращий спосіб забути життєву метушню і потрапити в казку, в світ елегантності і стилю, завдяки красивому інтер'єру, кращому дизайну і найсмачнішій кухні від кращого ресторану Львова.
 
 «Бухта Вікінгів» організовує банкети, фуршети, весілля на вищому рівні, щоб важливі миті Вашого життя стали незабутніми.


Ми пропонуємо

Кейтерінг

Кейтерінг

Кейтерінг -це чудова можливість організації виїздних банкетів, фуршетів, кофе-брейків та інших заходів на високому, професійному рівні. На сьогоднішній день кейтерінг набирає все більшої популярності по всьому світу, зокрема і в Україні. Включає в себе: приготування страв та їх доставку, виїздні замовлені заходи, оформлення банкетів та багато іншого.
 
Організація будь-яких заходів вже давно перестала бути проблемою, тяжкою та вимагаючої великої відповідальності процедурою. Кейтерінг несе в собі певну тематику, атмосферу та настрій свята.Основна перевага кейтерінгу - мобільність.Це чудова можливість провести  свято любого формату там, де Ви бажаєте. У Вас буде смачна, гарно оформлена їжа та саме необхідне для трапези. Запропонований нами кейтерінг несе в собі позитивний настрій і яскраві незабутні враження від свята.
 
Для того, щоб Ваше свято не перетворилось в звичайне застілля, зробіть його разом з нами!!!


Залиште свій відгук