Етно-ресторан "Комора"

Львівська обл., Пустомитівський район, с. Оброшино, вул. Довга, 11 (при в’їзді в Оброшино)
11:00 до 23:00
3767

Ресторан «Комора» у Львові (Оброшино), гостинно відкриває свої двері для всіх, хто цінує справжній затишок, тепло та надзвичайно смачну українську кухню. Центральною фігурою «Комори», як в інтер’єрному так і в ідейному плані, є піч — справжня, українська, яка символізує домашній затишок та сімейну єдність.

Етно-ресторан має свою давню історію. Кілька століть тому на цьому ж місці був фільварок з піччю посередині залу, де на вогні готували страви для гостей. Його називали «коморою», бо тут завжди було вдосталь смачненького. Відродити традицію справжнього українського частування та місце, яке має свою особливу атмосферу, вирішили в наш час. Попри свій «молодий вік», ресторан «Комора» вже увійшов до десятка найкращих етно-ресторанів Галичини. Всі атрибути в ресторанізбагачені духом століть та мають непересічне значення — посуд з петриківським розписом — родова спадщина господинізакладу, яка дісталася від прабабусі; тканий килим, якому вже 150 років, прикрашав свого часу світлицю і передавася з покоління в покоління. Прикрашає стіни «Комори» і чудово доповнює атмосферу своїм змістом кольорова графіка Наталії Балух — на картинах зображені символи української та трипільської культури — дерево, писанки, українські хати, хліб, птахи — все, що символізує радість, достаток та родинні цінності.

Родзинкою ресторану є той факт, що саме тут проходять зйомки відомої смачної телепередачі «Галицька пательня». В честь цього фірмова страва носитиме горде ймення цієї мистецько-кухарської атракції, підкреслюючи ще одну характерну рису закладу — навколо печі підлога вимурована спеціальним каменем, який також вмонтований у кожному столі. Відтак, витягуючи справжню пательню з жару печі, її можна ставити в центрі стола, тим же подаючи гостям не лише страву, а й символічне тепло багатого частування!

А про кухню в ресторані «Комора» можна розповідати годинами! Тільки екологічно-чисті продукти, тільки найсвіжіше м’ясо та рибка, дієтичні солодощі, які можна давати дітям. До кожного клієнта тут ставляться з особливою турботою і враховують всі смаки та побажання — ексклюзивно приготована страва на Ваше замовлення зовсім не фантастика, а смачна реальність! За магічним приготування м’яска, Ви можете спостерігати просто в залі ресторану, де страви готують у центральній печі. Щось особливе є в тому процесі — ніби переносить Вас у минувшину, де господиня готує вечерю і частує нею всю дружну родину.

Та що там говорити — це треба бачити на власні очі і сповна відчути насолоду від частування в ресторані «Комора»! Заїжджайте і відпочивайте!


Відгуки 1

 
31.10.22 року нас 4 чоловік (2 сім ї) заїхали з дороги поїсти. Всі їли капусняк , один вареники і троє смаженого карпа. Все було смачно, але от троє злягло. Двоє чоловік випали з ритму життя на двоє суток( стало погано вже вночі) - це було дуже сильне отравлення. Одній людині стало погано ще звечора і вона прийняла ліки, то перебіг хвороби був легший. Вдома нічого не іли того дня ніхто з нас. Обідали в Коморі не раз і все було ок, але цього разу ---- "жесть".

Залиште свій відгук