Franko Mr.FOX

    Ми розпочали роботу нещодавно, але вже знаємо, чим Вас здивувати!
Оновлений Franko Mr.Fox об‘єднав у собі найкращі традиції справжньої італійської та вишуканість сучасної азійської гастрономії. Ми поєднали розміреність класичного азійсько-італійського ресторану преміум-класу з шаленим драйвом музики Dj. Ви можете, як розкішно відпочити у спокійній атмосфері за вишуканими стравами, відбірними винами та елітними міцними напоями, так і заряджатись драйвом..

    Franko Mr.Fox – це, в першу чергу, любов. Любов до гостей, до нашого прекрасного міста, до кулінарних шедеврів від нашого кухара, і просто любов до життя! Це їжа, яку неможливо забути. Вона ідеально гармонує з вином, ніколи не буде нудною або «такою, як у всіх».
 
    В ресторані живуть речі-згадки з розкішного минулого: велика бібліотека українських письменників, антикварні світильники та побутові речі минулих століть. Кожна деталь відповідальна за атмосферу, в якій хочеться творити, любити і святкувати. Навіть стіни закладу говорять  цитатами українського письменника Івана Франка про нашу культуру, любов та мистецтво. Звідки і зародилась назва ресторану Franko Mr.Fox. І це той самий  лис Микита з творів письменника, який жваво радий новим пригодам та хитро запрошує Вас у свою домівку.
 

    Тут щодня створюють неповторну атмосферу для вашого відпочинку і це, безумовно, особлива естетична та гастрономічна історія. Історія про зворушливі романтичні вечори з коханою людиною, душевні розмови за келихом вина в колі близьких, ділові переговори, веселі святкування або гучні вечірки з Dj.

    Наші гості такі різні, та усі без виключення – прекрасні. Завітайте до нас та пориньте у дивовижну атмосферу Franko Mr.Fox!


Залиште свій відгук