Хмільний дім Роберта Домса

Львів, вул. Клепарівська, 18 [Карта]
12.00 - 24.00
350\4
123732

"Хмільний дім Роберта Домса" - таємничий і романтичний, величезний підземний світ із майже 10-річною історією, в якому давні склепіння дихають старовиною та атмосферою середньовічного пивного дому. Сьогодні ресторан є одним з найпопулярніших місць, як серед жителів міста Львова, так і серед численних туристів, адже атмосфера старовини, дух пивоваріння та завжди добре і свіже львівське пиво притягує велику кількість шанувальників. Адже: “Де пиво Львівське вариться, там воно й найбільше смакує!”.

Ресторан пропонує страви української та європейської кухні, а дегустаційний пивний набір задовольнить будь-якого гурмана.У закладі є 4 зали, можна розмістити 350 осіб. Всі зали обладнані великими екранами, на яких транслюються спортивні і культурні події.На сцені великого концертного залу, виступають не тільки відомі українські гурти, а й зірки зі світовим ім’ям.

В холі розташована крамниця сувенірів.Послуги

Клубна картка

Клубна картка

Знижки до 20%- картка є накопичувальною.  Картка дає можливість резервації столиків без завдатку.

Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат

Термін дії необмежений

Ціна: 100,200,300,500 грн.

Відгуки 2

 
Дякую за онлайн концерти!!!!!!!1
 
У Вашому закладі найсмачніше пиво "Дункель" яке коли-небудь коштувала. Пиво - супер, наїдки - супер. Бояніст і скрипаль неймовірні. Дякую за таку атмосферу

Залиште свій відгук