Інтерактивне кафе Papashon

м. Львів, ТРЦ Victoria Gardens вул. Кульпарківська 226а
щоденно
38821

Пов'язані заклади

Papashon Боулінг та Більярд
Адреса: м. Львів, ТРЦ Victoria Gardens вул. Кульпарківська 226а
Papashon Дитяче Мiстечко
Адреса: м. Львів, ТРЦ Victoria Gardens вул. Кульпарківська 226а

Перше в Європі інтерактивне кафе з “цифровими” столами відкрилося в самому її серці – в місті Лева. Це інноваційна родзинка Львова, яка здатна здивувати кожного!

Новий формат обслуговування. Головною рисою унікального кафе є столи з “живим” екраном. З їх допомогою відвідувачі можуть ознайомитись з меню PAPASHON та зробити замовлення онлайн, тобто без втручання офіціанта. Крім того, на екрани можна вивести відео з камер і спостерігати за роботою закладу в реальному часі.

Додаткові розваги. Поки обробляється і виконується замовлення, гості мають час всієї компанією побавитись в різноманітні онлайн-ігри, які розраховані на гравців різного віку.

Тімбілдінг, тренінги. Інтерактивне кафе – це новий формат проведення семінарів, конференцій, форумів. При використанні “цифрових” столів виникає можливість інтерактивного спілкування учасників, демонстрації нестандартних презентацій, проведення групової роботи тощо. Це надихає колектив на нові звершення та забезпечує кращий результат роботи.

Концерт-хол. В зоні інтерактивного кафе знаходиться сцена, повністю обладнана всім необхідним (професійна музична апаратура, проектор, екран і т.д.). На цій сцені кожну суботу виступають кавер-гурти або соло-виконавці, які співають відомі хіти. Поряд є додатковий майданчик, де глядачі можуть потанцювати в своє задоволення.

Якісна їжа, доступні ціни. Навіть найсучасніші технології не можуть замінити радість і насолоду від гарної їжі. Тому ми завжди готуємо для гостей лише найсмачніші страви, і можемо посперечатись в цьому навіть з елітними ресторанами. Але тут PAPASHON має важливу перевагу: наші ціни справді доступні для кожного!


Залиште свій відгук