Компанійський ресторан «Панська чарка»

м. Львів, вул. Винниченка, 3
(032) 235-53-91
(097) 205-48-41
11.00 - 01.00
120 / 2
4433

Пов'язані заклади

Арт-готель "Модерн"
Адреса: м. Львів, проспект Шевченка, 28
Кав'ярня ”Вірменка”
Адреса: м.Львів, вул.Вірменська,19
Ресторан "Чесне м'ясо"
Адреса: м. Львів, пл. Ринок, 28
Ресторан імпровізацій "Грушевський cinema jazz"
Адреса: м. Львів, проспект Шевченка, 28
Хоспер-паб "Когут"
Адреса: м. Львів, пр. Чорновола,2

        В центральній частині Львова, поруч зі старовинними оборонними мурами, знаходиться істинно львівський компанійський ресторан Панська чарка – місце відпочинку для чоловічого товариства. Тут завжди гомонять веселі компанії друзів, які мають нагоду поспілкуватись за одним великим столом. Позитивні емоції зміцнюють оригінальні львівські настоянки, виготовлені на основі натуральних продуктів і трав за старовинними, традиційними рецептурами. Понад 20 різноманітних настоянок не лише чудово доповнюють будь-які страви української, авторської та європейської кухні ресторану, але й мають цілющі властивості, відтворюють справжній колорит Львівщини, та, без сумніву, є прекрасним львівським сувеніром. Панська чарка -  ресторан з Впольованим меню. Страви цього особливого меню готуються з м’яса дикого кабана, вирощеного в природніх умовах у господарстві «Зубр», що розташоване у Львівській області, спеціально для гостей компанійського ресторану. Дегустації настоянок, страви на компанію, перегляд спортивних трансляцій, традиційні національні святкування для компаній до 120 осіб.

       В центральной части Львова, рядом со старинными оборонительными стенами, находится истинно львовский компанейский ресторан Барская рюмка - место отдыха для мужского общества. Здесь всегда шумят веселые компании друзей, которые имеют возможность пообщаться за одним большим столом. Положительные эмоции укрепляют оригинальные львовские настойки, изготовленные на основе натуральных продуктов и трав по старинным, традиционным рецептурам. Более 20 различных настоек не только прекрасно дополняют любые блюда украинской, авторской и европейской кухни ресторана, но и обладают целебными свойствами, воспроизводят настоящий колорит Львовщины, и, без сомнения, является прекрасным львовским сувениром. Барская рюмка - ресторан с убитого меню. Блюда этого особого меню готовятся из мяса дикого кабана, выращенного в естественных условиях в хозяйстве «Зубр», расположенного в Львовской области, специально для гостей компанейского ресторана. Дегустации настоек, блюда на компанию, просмотр спортивных трансляций, традиционные национальные празднования для компаний до 120 человек.


Відгуки 1

 
Були на вихідних з друзями у Львові. Гуляли по місту і зайшли у Ваш ресторанчик, дуже сподобався інтер"єр і кухня смачна.

Залиште свій відгук