Love & Lviv Family Restaurant


Ресторан у стилі скандинавсько-лофтового мінімалізму підкорить Вас з перших секунд, а різноманітність страв у меню не залишить байдужим жодного гурмана.
При створені концепції ми хотіли привернути увагу молодих сімей та львівських родин зі стажем, яким тепер не прийдеться довго планувати сімейні виїзди чи ламати голову куди б піти аби діткам було весело та комфортно. 
У Love & Lviv Ви можете провести романтичний вечір під супровід фортепіано, невеличке або ж гучне святкування, або просто зробити свій звичний сімейний вечір яскравішим.
Вас приємно здивує демократичність цін та рівень сервісу.

Приєднуйтеся до нас в соцмережах:

www.facebook.com/loveandlviv/

www.instagram.com/love_and_lviv/


Ми пропонуємо

Затишний куточок для діток

Затишний куточок для діток

Ми у Love & Lviv family restaurant насамперед цінуємо родинне коло, сімейні традиції і батьківську любов. Ці ознаки характеризують концепцію нашого ресторану. Саме тому ми пропонуємо Вашим діткам затишний дитячий куточок в залі, де ви зможете підтримувати з ними зоровий контакт і не переживати за безпеку Ваших пустунів.

Ваше свято разом з Love & Lviv family restaurant

Ваше свято разом з Love & Lviv family restaurant

День народження, ювілей, річниця, хрестини та багато інших свят можна провести у Love & Lviv family restaurant!
Наш заклад чудово підійде для комфортного, сімейного свята. Ви не будете турбуватися за страви, сервірування, організацію, адже ми виконуємо свою роботу на вищому рівні.

Лише спілкування та відпочинок з близькими, а решту ми беремо на себе.


Новини


Меню

Меню страв
Меню страв 

Напої
Напої 


Показати на карті

Адреса: м. Львів, вул. Стрийська 66

Відгуки 1

 
Відпочивала у вашому ресторані з подругою, вразила елегантна подача страв, дуже ввічливі офіціанти! Рекомендую для любителів хорошого відпочинку і смачної кухні

Залиште свій відгук