Ресторан «Отаман»

Пов'язані заклади

OTAMAN Beach Club
Адреса: с. Пасіки Зубрицькі Вул. Мазепи, 120 (кінець вул. Зелена, Львів)
Готель "Отаман"
Адреса: Львівська обл., с. Пасіки, вул. Мазепи, 120

Фотогалерея


Відпочинковий комплекс "Отаман" – це унікальне поєднання української природи та народного колориту з європейським сервісом, це острівець вишуканого українського дозвілля.

Однією з багатьох його переваг є місце розташування: тут поєднується на перший погляд непоєднуване – майже місто і разом з тим лоно дикої природи. Лише 10 хвилин їзди від центру Львова віддаляє Вас від живописного куточка, де розташований відпочинковий комплекс.

Пропонуємо Вам не виїжджаючи з міста втекти від метушні та натовпу і хоч на деякий час забути про щоденні клопоти та проблеми.

Відроджувати та розвивати автентичні українські традиції, дивувати різноманіттям української кухні та мелодійністю народних пісень – саме таке завдання ставить перед собою адміністрація ресторану "Веселі пеньки". Тут Вас по-українськи гостинно зустрінуть, приготують частування неперевершеного смаку і небаченої краси.

Щедрість, достаток і гостинність – ось основні правила роботи "Веселих пеньків". Любов і пошана до гостей-джерела життя ресторану, посмішки, гарний настрій і ввічливість є завжди і для всіх. Тут шанують і цінують кожного гостя, який вирішив відпочити зі справжнім українським колоритом.

Для палких поціновувачів українського колориту запрошуємо у дерев’яну колибу на 120 осіб, яка виконана в українському стилі 19 сторіччя.

Окремо розміщений інший бенкетний зал – стилізована хата мазанка, що має два зали: Камінний (20 осіб) і літню терасу-Зелений зал (25 осіб), які справлять на вас фантастичне враження.

У теплу пору гостей приймають на просторому літньому майданчику, що дозволяє в повній мірі насолоджуватися природою. В різних альтанках зручно буде і невеличкій компанії (8 осіб) і компанії з двадцятьох осіб .

Для зручності гостей пропонуємо безкоштовний паркінг під цілодобовою охороною.

 


Відгуки 1

 
Вдячна за емоції які отримала коли смакувала Салат з грушею,БОМБА, шеф -кухарю респект. Тепер я і мої друзі в прямому розумінні підсіли на Ваші кулінарні шедеври. Це не до порівняння, з тим що у вас у меню було 2 роки тому. ДЯКУЮЮЮЮЮЮЮ

Залиште свій відгук