Пивоварня-ресторан «Старгород»

вулиця Римлянина, 1, Львів, Львівська область [Карта]
11:00-23:00 (враховуючи карантинні обмеження, графік роботи може змінюватись)
1936

Старгород – унікальна чеська пивоварня з рестораном у місті Львів. Тільки ми варимо справжнє чеське пиво за класичною технологією на кращому європейському обладнанні.

Вже 13 років мережа пивоварень «Старгород» варить 4 класичних сорта пива:

«Десятка», «Лагер», «Чорне», «Пшеничне». Всі сорти пива варяться виключно з чеських інгредієнтів з використанням жатецького хмелю, саазького солоду і чеських дріжджів. Протягом всього існування мережі ми не змінюємо своїх традицій пивоваріння та постачальників сировини з Чехії.

Тільки в «Старгороді» пиво вариться за класичною технологією з роздільним бродінням і доброджування. Ми не фільтруємо, не пастеризуємо пиво. Ми не використовуємо проміжну тару, наше пиво безпосередньо потрапляє з пивоварні на бар у ваші кухлі.

Для того, щоб дізнатись більше про наше смачне пиво, ми пропонуємо безкоштовну екскурсію на пивоварню, де Вам розкажуть як народжується Пиво. 

Будучи у Львові не можна не відвідати чудового закладу, який вже давно полюбився жителям та гостям міста.

Кожної п’ятниці, суботи та неділі можна насолодитися живою музикою у виконанні музичних колективів, а ввечері справжні забави, з конкурсами, інтерактивами та танцювальною музикою. У нас чудово поєднуються баварські та українські традиції гулянь.

Ресторан пропонує страви чеської, німецької, української кухні, які чудово смакують до пива. М’ясні та рибні страви, приготовані на вогні та у печі Хоспер. А також страву приготовану на найбільшому грилі в Україні, у якому готують цілу тушу тварини (порося, теля, баран). Гриль привезений із самого Мюнхена.

Трансляція спортивних подій на 3 проекторах та 54 моніторах за участі спортивних коментаторів (канал Футбол), пивний тоталізатор, розіграш призів та подарунків.

Корпоративні свята, банкети, святкування дня народження, парубоцькі та дівич вечора, крафтове пиво, бізнес ланчі, Web-конференції та бізнес-зустрічі у затишній атмосфері (проектори, мікрофони, телевізори), можливість організації обідів та вечерь після конференцій, WI-FI, оплата карткою.


Фотогалерея


Новини


Показати на карті

Адреса: вулиця Римлянина, 1, Львів, Львівська область

Залиште свій відгук