Пов'язані заклади

Green Garden
Адреса: м. Львів, вул. Руданського, 1

У Львові існує багато місць та закладів, де можна смачно попоїсти та повністю задовільнити свої кулінарні забаганки. Є багато кухонь, які Ви пробували у Вашому житті, але саме шедеври RED PEPPER залишаться у Вашому серці назавжди.

Отже, RED PEPPER. Ідеєю для створення ресторану послугував гострий перець, який завжди додає пікантності та незабутніх вражень кожній страві. Поєднання італійської та пан-азіатської кухонь зробило цей ресторан унікальним. Дві найпопулярніші у світі кухні зустрілись у нашому ресторані.

Тепер не потрібно розбігатися в думках, шукаючи-де можна з’їсти суші і Мінестроне. Рецепти та ідеї до страв наші творці черпали зі всього світу. Об’їздивши пів земної кулі, в нас зосередились обрані витонченим смаком страви: рецепт азіатського супу ‘’Том Ям’’ приїхав з Тайланду, Чіз-Кейк — із знаменитого заводу Чіз-Кейків — Америки, витончений Шоколадний Фондан з Франції, суп Green Curry з Індії, секрети апетитної пасти з Італії і так далі.

Посуд, в якому подаються наші страви обирався ексклюзивно під подачу та презентацію кожної страви. Мабуть RED PEPPER відноситься до не багатьох ресторанів, які працюють виключно із свіжими морепродуктами та м’ясом, які готуються на найсучаснішому обладнанні та на професійній кухні.

Ми з радістю створимо для Вас затишну атмосферу у день святкування Вашої урочистої події у RED PEPPER у вигляді дня народження, бенкету чи міні-фуршету.


Новини


Залиште свій відгук